kundak | Konular | Kitaplar

Hande'nin Nişanlısı Kim

Adını feriha koydumdan kurtulup Yeni ismi ve değiştirilmeye çalışılan senaryosuyla yine yoluna devam eden Emir’in Yolu dizisi seyircisini kazanmak için can çekişiyor..

Bir çok yeni oyuncu kadrosu ile yoluna devam eden Emir’in Yolu dizisinde sular bir türlü durulmuyor, her hafta yeni bir sürprizle izleyiciyi ekran başına toplamaya çalışıyor..Bu hafta Ceyda Ateş’in tekrar dönmesiyle dizinin heyecanı ikiye katlandı.Hande’nin dönüşüyle Koray’da tekrar eskiye mi dönüyor?

Koray’ın heyecanı fazla uzun sürmüyor ve Hande’nin nişanlandığını, yakında evleneceğini öğrenmesiyle tekrar hayal kırıklığına uğruyor.Hande’nin yakında evlenecek olması diziye yeni bir karakter ekleneceğinin habercisi mi? Peki bu yeni karakter kim olacak? Bu soruların cevabını gelecek bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Hande karakterinin dönmesi vs her ne kadar adını feriha koydumdan ayrı bir diziye dönüştürülmek istensede geömişten kurtulamayan yada tamamen birden yeni hayatlar kuran aynı karakterler olması hasebiyle feriha sız pekte anlam kazanamıyor...

10 Kasim 2012

Konular