kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolu 1. Bölüm Özeti


3. Sezonuna ferihasız başlayan Adını feriha koydum dizisi artık Emirin yolu oldu..Ferihasız emirin hayatını anlatacak dizi yeni hikayesi yeni oyuncuları ile bu akşam show tvde başladı..Emir artık tek başına... Feriha'yı bu defa sonsuza kadar kaybetti... Emir şimdi ne yapıyor, nasıl yaşıyor?
Tanıdık bir adam yepyeni bir hikaye... Hem tanıdık... Hem de yepyeni... Emir kendi yolunda travmasını atlatıp yola devam edecek. Hayat acısıyla tatlısıyla akıyor...

Diziye yeni katılan Zülal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızını canlandıracak. Yani Zehra'nın kızı... Rıza'da onu köyden alıyor ve İstanbul'a getiriyor. Üniversite okuması için. Zülal aslında saf gibi görünüyor ama evdeki durumlardan haberdar. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher'e bile kafa tutuyor. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis karakteri Can. O da dik kafalı, korkusuz bir kız. Emir'le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde olduğunu öğrenince, kafasındaki pek çok soruya da cevap buluyor. Polis kız, Emir'i kendisi gibi çetin ceviz ve cesur düşünüyor.
Tüm bu sorular, dizinin 3. sezonunda cevap bulacak.

07 Eylul 2012

Konular