Kundak | Konular | Kitaplar

survivor anıl

Survivor 31 Mart Minik Kahramanlar Kim Kazandı

31 mart pazar akşamı yapılan minik kahramanlar yarışmasında minikler kırmızı ve mavi grup olarak yarıştı

survivor 2012 ünlüler gönüllüler takımının ünlüler kadrsounda yer alan Anıl Tetik ve Almeda abazi minik kahramanlarda takım kaptanı oldu

Yarışma omo sponsorlugunda yapıldıgı için minikler yine çamurlu parkurda yarıştı..

yarışmayı kazanan almeda nın kaptanı oldugu mavi takım yani kaplanlar takımı oldu..

yarışma sonunda katılan tüm miniklere madalya ve akülü skoter hediye edildi

Survivor Anıl Hayime Neyi İtiraf Etti

Survivor ünlüler gönüllüler 2012 yarışmasında son anda survivora katılan ve bir anda ünlü olan anıl tetik hayime hissettiklerini anlatıyor

Anıl tetik ve hayim 5 kişi kalan yarışmacılardan sadece nihat altınkaya nın ünlü oldugunu geriye kalan 4 kişinin de gönüllü olarak adaya geldigini ve son 5 kalmalarının çok büyük başarı oldugundan bahsediyor..

Anıl Begüm Elenirse Benim İçin Şans Olur Dedi

survivorda finale 2 hafta kala yarışmacılar sürekli kim elenecek kim kalacak bunları düşünüyor..

Hepsi finale nasıl kalabilirim hesabı yapıyor dolayısıyla..Begüm ve hayim finale kalan kişi olabilmek destekçi toplamak için anıl la yakınlık kurmaya çalışıyor..

Anıl ise finale kimler kalacak merak ediyoruz ama begüm güçlü bir rakip hayim ve cevhere göre bence daha güçlü yani eger finale kalırsa beni zorlayacak..ama begüm elenirde hayim yada cevher olursa benim için şans olur begümün elenmesi dedi..

Survivor Anıla Destek Kampanyası Başlatıldı !

28 nisan 2012 cumartesi günü dominik cumhuriyetinde oynanan survivor ünlüler gönüllüler ödül oyununda kazanan taraf ünlüler olmuştu..

Ödül oyununda ödül içi yiyecek dolu koca bir buzdolabı idi..normal bir aileye 1 hafta yetecek yiyecek aç yarışmacılara fazla dayanmadı..

Ünlüler dolaptaki yiyecekleri paylaşamadı..
Anıl tetik kendine ait olan 1 kutu yogurdu aldı ama yemeyip kızlara vermeyi tercih etti..kızlardan merve ise yogurtlar zaten bizimdi diye gidip nihata anıl sen yeme diye yogurdu saklamış deyince adada kıyamet koptu !

Ünlüler Adası İkiye Bölündü

Survivor da 1 aylık süre doldu.. 4. haftaya girildiginde ünlüler de kopmalar başladı..

3.hafta Anıl yerine sibel tüzün gitsin diye oy kullanan mustafa toplaoglu ve alp kırşana merve büyüksaraç ve almeda öfke kusuyor..

Takımınn güçlü olmasından yanayız anıla ihtiyacımız var diyen alp ve mustafa topaloglu sibel tüzüne sen annesin cocugunun yanında ol diye oy verince ve sibel tüzünde anıl karşısında sms te maglup olunca adada kıyamet koptu..ünllülüer birbirne girdi..

Sibel Tüzün Adaya Veda Ediyor


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında adadan 2. giden isim ünlülerden biri oldu..

İlk veda eden gönüllülerden Asena olmuştu..bu sefer ise ünlülerden Sibel Tüzün adaya veda etti..

Anıl ile sms oylamasına kalan sibel tüzün en az oy alan isim oldu..

Dokunulmazlık oyununu kaybedip elemelere kalan ünlüler bizden biri dedikleri anıl ı bizden degil diye elemek istedi..fakat görünen o ki ünlülerin içine almadıgı halktan Anıl halkın destegini ve sevgisini kazandı ve desteklendi..

Ünlüler Adasında Gruplaşma Ve Gerginlik

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında 3.hafta geride kalırken ünlüler adası her gün yeni gerginliklere ve dedikodulara yelken açıyor..

2 hafta üst üste ödülleri ve yarışları kazanan ünlüler biz çok iyi anlaşıyoruz dostuz mesajı verirken dokunulmazlık oynunu kaybedilip adadan elenme başlayınca ünlülerde birden hava değişti..

Survivor Anıl mı yoksa Sibel Tüzün mü Adaya Veda Edecek?

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında bu hafta adaya veda edecek 2 ünlü isim belli oldu

Ünlülerden 5 kişi Anıl'ın gitmesi için oy verdi..2 kişi de Sibel tüzüne gitmesi için oy verdi..

Gönüllülerden ünlülere katılan anıl mı yoksa Sibel Tüzün mü adaya veda edecek ?bunu seyircilerin verdigi sms oyları belirleyecek

Bu survivor yarışmasında çok iyi ve birbirine düşkün görünen ünlüler aslında ne kadar egoist ve bencil olduklarını göstermiş oldu..

2.ci Dokunulmazlık Sembolünü Anıl Kazandı

Burcu esmersoy'un sundugu Survivor 2012 ünlüler gönüllüler de 2.hafta oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu Survivore Gönüllü olarak katılıp Ünlüler adasına geçen Anıl Kazandı

2.haftada yapılan dokunulmazlık sembolü oyununda önceki haftadan farklı olarak kazanan kişi takımından 3 arkadaşını turkcell teknesinde müzik dinlemeye götürdü

Anıl dokunulmazlık sembolünü kazanınca önce Mustafa Topaloğlu,sibel Tüzün ve Doğuşu seçti ve 4 kişi tekneye giderek müzik dinlediler..

2.ci Dokunulmazlık Sembolünü Kim Kazandı

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında takım oyunları dışında birde bireysel oyun dokunulmazlık sembolü oyunu..

Dokunulmazlık sembolü oyununda her yarışmacı kendisi için yarışıyor..kazanan kişi dokunulmazlık sembolü alıyor ve adada kalmayı garantiliyor..bu kişi takımın yenildigi oyunlarda ada konseyinde elemelere seçilemiyor..

Kişisel olarak güç olan dokunulmazlık sembolünü kazanmak çok önemli ..

Survivor 2015 Anıl Tetik Kimdir


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasında önce gönüllüler arasında olan sonradan ünlülere adasına giden anıl Tetik 20 yaşında ve henüz öğrenciydi

Survivorda ünlüler takımına geçmesiyle birden ünlenen Anıl tetik survivor sonrası bir dizide kısa süreli oyunculuk yaptıktan sonra çok ortalarda görünmesede 2015 survivor all star ile yeniden adından söz ettirdi..

Gönüllüler İlk Hafta Kimi Eledi


Gönüllüler 9 ünlüler 7 kişi olunca arada sayı adaleti için gönüllülerden birinin ünlüler adasına gönderilmesi gerekiyor..

Gönüllüler arasında ypılan oylamada begüm ve anıl 3 er oy aldı..sonucu ünlüler belirledi ve kendileri için faydalı olacagını düşündügü için anılı seçtiler..

Anıl artık survivorda ünlüler takımında yarışmaya devam edecek.
Kısa sürede survivora katılan anıl 1 günde ünlü oldu diyebiliriz şimdiden..

Gönüllülerden Ünlüler Adasına Kim Gidecek

Gönüllüler 9 ünlüler 7 kişi olarak survivora başladı..

Gönüllülerin ünlülerden fazla olması sebebiyle içlerinden biri ünlüler adasına geçecek..gönüllüler arasında yapılacak oylama sonucu verilecek kararda 2 kişi 3 oy alınca sonucu ünlüler belirledi..

Ünlüler adasına gönüllüler arasından anıl gidiyor..