Kundak | Konular | Kitaplar

survivor 2013 hangi ünlüler var

Larissa Gacemer de Survivora Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması 17 Martta panama da ...bu sene ünlüler ve gönüllüler kadrosu 10 ar kişi olacak..Ünlüler kadrosunda 8 ünlünün ardından 9.olarak süpriz bir isim açıklandı..Krem dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri çeken brezilyalı manken Larissa gacemer de survivor 2013 ünlüler kadrosunda..

Fair Play Şampiyonu Jokey Erhan Yavuz Survivora Katıldı


Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması mart ayında başlıyor..17 martta başlayack olan survivorda 9 ünlü 8 gönüllü yarışmacı yer alacak..

Ünlüler 2013 survivor kadrosuna birde jokey katıldı..farklı meslek gruplarını barındıran ilginç bir ünlüler kadrosu ortaya çıkıyor..Acun ılıcalı ünlüler kadrosunda yer alacak Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz unda ismini açıkladı..

Atatürkün Yaverinin Torunu Bennu Gerede 'de Survivora Katıldı


17 mart 2013 te Panama da inci adasına başlayacak olan survivor 2013 ünlüler kadrosuna birde fotoğrafçı bir ünlü eklendi..

2002 Best Model Birincisi Manken Irmak Atuk Survivora Katıldı


Survivora bir buçuk ay kala ünlüler kadrosunda yer alan isimlerin çoğu belli oldu..Listede ismi en son duyurulan isimlerden biride Irmak atuk oldu.

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç Survivora Katıldı


Survivor 2013 ünlüler kadrosu belli oluyor..Acun ılıca lın ara ara açıkladıgı ünlü isimler kervanına yeni bir ünlü daha eklendi..Oyuncu Cengiz Coşkun, muhabir Nazenin Tokuşoğlu ve eski futbolcu Ümit Karan'ın ardından "Kavak Yelleri" dizisindeki Efe rolüyle ünlenen Dağhan Külegeç'le de anlaşmaya varıldı.

Kavak yelleri dizisinde Efe karakteri ile tanınan Dağhan külegeç ,doğukan manço,cengiz coşkun,ümit karan survivor 2013 ünlüler grubunun erkek yarışmacıları..

Eski Futbolcu Ümit Karan Survivora Katıldı


Panama da çekilecek 2013 ünlüler gönüllüler survivor yarışması için öncelikle isimleri kesinleşen ünlüler listesi açıklanmaya başladı..

Acun ılıcalı ilk olarak haberturk yazarı gazeteci Nazenin tokuşoğlu ve fetih 1453 filmi ile ünlenen oyuncu Cengiz Coşkunun isimlerini açıklamıştı survivor 2013 ünlüler listesinde..

Geçtiğimiz hafta 2 önemli ismi daha açıklayan acunn ılıcalı ünlüler kadrosunu renkli ve farklı meslek gruplarından oluşturmuş anlaşılan..

Survivor 'a Katılan Ünlü Futbolcu Kim


Mart ayında Panama da yapılacak survivor ünlüler gönüllüler 2013 de ünlüler kadrosu belli olmaya başladı

Survivor 2013 Ünlüler de Doğukan Manço'da Olacak


Yetenek sizsiniz ve o ses türkiye yarışmalarının finalinden sonra mart ayında başlayack survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışması için adaylar belli olmaya başladı..

Fetih 1453 Filminin Şovalyesi Cengiz Coşkun Survivora Katıldı


İnci adasında yapılacak olan survivor 2013 kadrosuna ftih filminin cesur şovalyesi cengiz coşkun da katıldı..Daha önce Tolgahan Sayışman ve Kıvanç Tatlıtuğ ile best model of turkey yarışmasına katılıp 3. olan sonrasında katıldıgı best model de ise birinci olarak dereceye giren Cengiz coşkun yıllar sonra fetih 1453 filminde ki şovalye rolü ile ancak dikkatleri üzerine çekmişti..

Fetih filminden öncede candan öte dizisi gibi birkaç dizide oynamıştı ama çıkışını fetih filmiyle yaptı..

Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu Survivor 2013 Ünlüler Kadrosunda


Panama nıın inci adasında yapılacak olan survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışmasına katılan ünlüler kadrosunda ilk ismi belli olan gazeteci Nazenin tokuşoğlu oldu..

2012 survivorda Dominik cumhuriyetin giderek yarışmacılarla röportaj yapan Nazenin tokuşoğlu acun ılıcalı nın ozaman teklifini kabul etmiş ve 2013 kadrosunda yer almıştı..

Survivor 2013 Ne Zaman Başlayacak


Sezonu yetenek sizsiniz Türkiye ve o ses Türkiye yarışmaları ile başlatan Acun ılıca'lının merakla beklenen yapımlarından biri olan survivor, bu sene başka kanalda ve başka ülkede start alacak..2013 yılının mart ayında başlayacak olan Survivor ile ilgili olarak Acun Ilıcalı 'Yetenek Sizsiniz' programında açıklama yaptı. Ilıcalı, yarışmanın Panama'nın İnci Adası'nda yapılacağını açıkladı

Survivor Yarışmacıları 15 Mart 2013 te Panama da İnci adasına gitmiş olacaklar..yarışma 17 mart pazar akşamı start alacak..

Survivor 2013 Nerede Yapılacak


Yıllardır show tvde yayınlanan Acun ılıcalı yapımı yarışmalar acun ılıcalı nın star tv ye transfer olması ile artık star ekranlarında seyirci ile buluşuyor..

Merakla beklenen survivor 2013 de bu sene star tv de yayınlanacak..Mart ayında başlayacak olan survivor 2013 için çalışmalar çoktan başladı..

Survivor 2013 Ünlüler


Panama nın İnci adalarında yapılacak survivor ünlüler kadrosu belli oldu..
Survivor 2013 ünlüler kadrosuna katılan Nazenin tokuşoğlu ve Cengiz coşkun survivor 2013 ün ilk isimleri açıklanan ünlü yarışmacıları oldu..

Survivor 2013 Kimler Katılıyor


Show tv den stara transfer olan Acun ılıcalının yapımcılıgını yaptığı survivor bu sezon 17 Mart ta yayınlanacak..

Merve Büyüksaraçla mahkemelik olan acun ılıcalın yeni survivor ı yapıp yapmayacagı tartışmalarıda fısıltı şeklinde dolaşırken, survivora katılan ünlü isimlerden 2 si Acun ılıcalı tarafından açıklanınca dedikoduların da önü kesildi..
Survivor 2013 Ünlüler Kimler tıkla ögren

Acun ılıcalı ve Survivor'ın Merak Edilenleri


Survivor ,yok böyle dans,varmısın yok musun,yetenek sizsiniz Türkiye, gibi yarışmaların yapımcılıgını ve sunuculugunu yapan acun ılıcalı aynı zamanda bir kaç programı aynı anda sunan tv fenomeni olarak bilinen bir kşi..
survivorla alakalı merak edilen konulara milliyete verdigi röportajda cevap veriyor acun ılıcalı işte o röportaj..Yarışmak İçin Bekleyen 30 Ünlü Var