Kundak | Konular | Kitaplar

survivor duygu

Survivor Sahra mı Yoksa Duygu mu Elenecek

Gönüllüler takımında 11 mayıs 2014 pazar akşam ki konseyde eleme heyecanı yaşandı

Haftanın tüm oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı bir kişiyi elemek için konseyde oylama yaptı

Ada konseyinde ada da zaten 3 er 3er 2 grup olan gönüllüler 2 isim çıkardı biri duygu bal digeri sahra

Gönüllüler adasına geçtikten sonra kaleyi içten fethetmeyi düşünen duygu bal ,önce turabiye yanaşıp turabinin kararlarını etkileyen sahra yı saf dışı bıraktı..

Survivor Duygu ve Doğukan Manço Hangi Yarışmaya Katılıyor


Survivor 2013 ünlüler ve gönüllüler yarışmasına katılan tüm oyuncular bu sene erken şöhrete kavuştu..hem ünlüler hem gönüllülerden bir çok isim dizi film reklam suncuu yada farklı şekillerde tekliflerde seyirci karşısına çıkıyor yada çıkmaya hazırlanıyor..Survivor'da ünlüler takımında yarışan Doğukan Manço ve gönüllüler takımında yarışan Duygu Çetinkaya önceki gün Etiler'de görüntülendi. Yarışmada birbirine rakip olan ikilinin normal hayattaki samimiyeti gözlerden kaçmadı.

Duygu Çetinkaya Merve Oflaz'a Meydan Okudu

Survivor da hırslı ve hırçın bir profil çizen oyuncu duygu çetinkaya en çokta başarısı ve azmi ile taktirleri topladı survivorda kaldıgı süre boyunca..

Duygu Çetinkaya Hangi Dizide oynayacak

Survivor duygu çetinkaya 2013 survivorda en çok konuşulan ve dikkat çeken isim oldu ..
survivorda güçlü bir kadını temsil eden ve yarışmalardaki performansı kadar kavgaları ve hırçınlıkları ile de gündemde kalan duygu çetinkaya hayranlarını sevindirecek haberler verdi

Survivor 2013 ün en başarılı ve azimli bayan yarışmacısı olan ünlü oyuncu duygu çetinkaya yeni sezonda ekranlarda olacak..
Dizi film ve reklam için birden fazla teklif alan güzel oyuncu kendisi için en iyi olacak projede yer almak için acele etmedigini ve teklifleri eylüle kadar degerlendirecegini söylüyor

Survivor Bozok Duygu Çetinkaya ya Sert Çıktı !

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına kavgaları ile damga vuran bozok gören ve duygu çetinkaya survivordan elendikten sonrada atışmaları ile gündemde kalacak gibi..duygu çetinkaya nın bozok kendi intihar etii kendi ipini kendi çekti..söylediklerine bozok tan tepki gecikmedi.. daha önce elenen Bozok Gören, kendisinden sonra adaya veda eden Duygu’nun hakkındaki sözleri için "Şimdi elendiği için reklam yapmak istiyor" dedi.

Survivor'a katılıp elenen Bozok Gören, İzmir’in Çeşme İlçesi’ne bağlı gözde tatil merkezlerinden Alaçatı Beldesi’nde işbaşı yaptı.

Acun Ilıcalı "Duygu Mantıklı Konuşuyor"

show tvden ayrılarak star tv ekranlarına geçen acun ılıcalı ve ılıcalı yapımı programlardan survivor şuanda çok izlenen ve takip edilen programların başında geliyor.. Acun Firarda” ile çıktığı yola en popüler yarışmaların yapımcısı olarak devam eden Acun Ilıcalı, Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'e Survivor 2013 hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Duygu Çetinkaya Elendikten Sonra Neler Söyledi

survivor 2013 e damgasını vuran ve survivorda en çok konuşulan kişi olmayı başaran duygu çetinkaya 11. haftada Survivor'a veda etti..elendikten sonra duygu çetinkaya murat ve özellikle yarışmayı kazanmasını istedigi hilmi cem için kendini feda ettigini söyledi.. Duygu bu vedanın ardından Acunn.com'a açıklamalarda bulundu.

Survivora Duygu sal Veda !


Panamada yapılan survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması bu sene oldukça "duygu" sal dı..

Yarışmaları ve yarışmacılar çok renkli değildi aslında.. geçen seneki hasan yanlızoğlunu sık sık hatırladık efendilik ve liderlikte..kıyasıya eglenceli geçen yarışmaları ,dostlukla biten sonları aradık hep..

bu sene ki survivor efendi ve kıyasıya mücadele eden güçlü erkekler değil, kadına şiddet, taciz ve hakarette yarışan erkeklere sahne oldu..

Survivor Fatmagül "Duygu yu Destekliyorum" Dedi

Survivor da gönüllüler kadrosunda yer alan ve takım kaptanı bozok göreni duygu nun da desteği ile eleyen fatmagül fakı survivordan elendikten sonra çıktığı programlarda survivrı ve duygu yu anlatıyor..

Survivor Dağhan Duygu yu Yarı Yolda Bıraktı !

Survivor da bu hafta inanılmaz bir dokunulmazlık oyunu ile başladı takım oyunları..aslında finale az bir zaman kalmasıyla kişilerin gerçek karakterleri plan ve stratejileri daha bir gün yüzüne çıkıyor..bu haftada öyle oldu..fatmagülün elendikten sonra söylediği Dağhan ın plan ve projeleri de gün yüzüne çıkan olaylar arasında oldu ..

geçtiğimiz çarşamba gün survivor radyoda evren doğru nun bennu yu eleyenlerin duygu taraftarı oldugunu söylemeleri üzerine boşuna harcamayın daha çok ihtiyacınız olacak paranız boşa gitmesin demesinden belliydi aslında duygu nun bu hafta smse çıkacagı..

Survivor Duygu Dokunulmazlıktan Sonra Neden Ağladı

Survivor da final öncesi kırılma noktası denilen bir haftadayız..11. hafta iki takımında kemik ve güçlü kadrolarının oldugu 4 yarışmacı kalmıştı ve kaybeden gönüllüler olunca final yolundaki en büyük avantajı kaybettiler..

Survivor Ümit Karan Duygu ile Neden KAvga Etti ?

Survivor 19 mayıs 2013 pazar gün oynanan dokunulmazlık oyununda yarışmacılar oldukça fazla zorlandı..

özellikle ünlüler takımı oyunda çok fazla zorlanarak gönüllüler takımına karşı oyunda üstünlük kuramadı ve oyunda açık ara kaybetti..sadece 3 oyun alan ünlüler 8-3 gönüllüler takımına yenildi..ünlülerde oyun alan ilk kişi doğukan sonra cengiz oldu..birde ikili oynanan oyunda doğukan bennu iklisinde doğukan bennuyu taşıyarak oyunu 2.defa kazanan ünlü oldu..

Survivor Duygu'ya Hakaret Edenler Yandı

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasının gönüllüler kadrsounda yer alan ve agresif ve hırslı tavırları ile dikkatleri üzerine çeken ve kendi başına survivorda ayakta kalmayı başaran güçlü bayan yarışmacı Duygu çetinkaya gündemden düşmüyor..

Survivor Dağhan Gönüllüler Takımına Geçti

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına ünlüler takımında başlayan dağhan külegeç bu haftadan sonra artık bir gönüllü yarışmacı oldu

Survivor 2013 te birleşme partisi yapılacak ama birleşme olmayacak adalar birleşmeyecek..yarışmalar yine takımlar arasında yapılacak ve son 1 e kalan takım diğer adaya geçecek ve sonraki oyunlar bireysele dönecek..aynı adada yaşayıp bireysel yaşayacaklar ve sonrasında final olacak..

Gönüllüler takımı dağhanın gelmesini sevinçle karşıladı sayı olarak ünlülerle eşitlendiler..

Survivorda Adaya Vedaya Bozok Gören Oldu

survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması muıhteşem doğası ve sıcak havası ile evlerimize yazı erken getiren Panama da da yapılıyor

Survivor tarihinde ilklere imza ataan bir gönüllüler takımı ile karşılaştık bu sene..survivorda ilk gün kavga ederek bir gruplaşmaya giden gönüllüerin kavgaları bu sene survivorda yarışmalardan daha çok öen çıktı..