Kundak | Konular | Kitaplar

survivor acunn

Merve Büyüksaraç tan Acun Ilıcalı için Yani İddialar2012 yılında yapılan survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında yarışmadan hiç beklemediği anda elenen ve seyirci tarafından mustafa topaloğlu ve anıl ile yaşadığı tartışmalar nedeni ile sert tepkilere maruz kalan manken Merve büyüksaraç,survivor finaline gitmemiş yarışma hakkında açıklanmalarda bulunduğu için sözleşmeyi feshetmekten acun medya tarafından 500 bin tl tazminat davası açılarak mahkemeye verilmişti..

Acun Ilıcalı "Duygu Mantıklı Konuşuyor"

show tvden ayrılarak star tv ekranlarına geçen acun ılıcalı ve ılıcalı yapımı programlardan survivor şuanda çok izlenen ve takip edilen programların başında geliyor.. Acun Firarda” ile çıktığı yola en popüler yarışmaların yapımcısı olarak devam eden Acun Ilıcalı, Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'e Survivor 2013 hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Acun Ilıcalı Survivorı Kimin KAzanmasını İstiyor


Acun ılıcalı katıldığı bir programda survivor hakkındaki soruları yanıtladı..kendisine survivorı kimin kazanacagı yada kimin kazanmasını istediği soruldu..bakıın acun ne yanıt verdi..

Bu arada “Survivor” ne zaman final yapıyor?

Haziran sonunda. Bizim için çok tarihi bir sezon sayılır. Çünkü birinciyi bu kadar tahmin edemediğim bir başka sezon daha olmadı. Her zaman beş ya da altı hafta kala birinciyi kestirebilirdik. Şu an benim beş tane adayım var, düşünün artık.

Favoriniz vardır ama...

2013 Survivor Ünlüleri Panama'ya UçtuAcun ılıcalının sundugu Yetenek sizsiniz Türkiye nin finalinin ardından gözler survivora çevrildi..
Survivor için ünlü yarışmacılar önceki gün Türkiyeden ayrılıp amsterdam üzerinden Panama ya dogur yola çıktı..Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ünlüleri geçtiğimiz sabah saat 06:15'te Amsterdam aktarmalı olarak yarışmanın yapılacağı Panama'ya doğru yola çıktı.

Survivor 'a Katılan Ünlü Futbolcu Kim


Mart ayında Panama da yapılacak survivor ünlüler gönüllüler 2013 de ünlüler kadrosu belli olmaya başladı

Survivor 2013 Ünlüler de Doğukan Manço'da Olacak


Yetenek sizsiniz ve o ses türkiye yarışmalarının finalinden sonra mart ayında başlayack survivor ünlüler gönüllüler 2013 yarışması için adaylar belli olmaya başladı..

Acun Ilıcalı Nasıl Başarılı Oldu

2012 yılı magazinde en çok konuşulan ve haberi yapılan isim Acun ılıcalı oldu..Acun ılıcalı yaptığı programları programların reytingleri ve en önemlisi nasıl sıfırdan bu noktaya kadar gelip başarılı ve zengin oldu? bu sorulara yanıt veren acun ılıcalı başarı sırrını anlattı..


Beynimde Pollyanna vitesi var!

2012’nin sonuna geldik. Bu, son pazar röportajı. Başarılı olmuş biriyle röportaj yapmak istedim. Kimsenin itiraz edemeyeceği kadar başarılı. Seversiniz, sevmezsiniz ama başarısını tartışamazsınız: Acun Ilıcalı.

Survivor 2013 Ne Zaman Başlayacak


Sezonu yetenek sizsiniz Türkiye ve o ses Türkiye yarışmaları ile başlatan Acun ılıca'lının merakla beklenen yapımlarından biri olan survivor, bu sene başka kanalda ve başka ülkede start alacak..2013 yılının mart ayında başlayacak olan Survivor ile ilgili olarak Acun Ilıcalı 'Yetenek Sizsiniz' programında açıklama yaptı. Ilıcalı, yarışmanın Panama'nın İnci Adası'nda yapılacağını açıkladı

Survivor Yarışmacıları 15 Mart 2013 te Panama da İnci adasına gitmiş olacaklar..yarışma 17 mart pazar akşamı start alacak..

Merve Büyüksaraç ve Survivor'ın Bilinmeyenleri

Bu sene 2.si çekilen ünlüler gönüllüler survivorında yarışma sürecinde acun ılıcalının en çok içime sinen survivor bu oldu diye açıklamalarda bulunduğu yarışma sona erince Acun yanıldı..içime sinen demişti ama yarışmada yer alan Merve büyüksaraç elendikten sonra yarışmanın tüm ayrıntılarını ortaya çıkardı ve acunun içine sindirmedi..

Acun medya ve merve büyüksaraç arasında geçen karşılıklı atışmalar sonunda mahkemelik oldu..işte acun ılıcalıya merve büyüksaraç için 500 bin tl lik dava açtıran idddialar takvimde yer aldı

"Acun Ilıcalı... Tartışmasız Türkiye'nin en iyi televizyoncusu.

Acun ılıcalı ve Survivor'ın Merak Edilenleri


Survivor ,yok böyle dans,varmısın yok musun,yetenek sizsiniz Türkiye, gibi yarışmaların yapımcılıgını ve sunuculugunu yapan acun ılıcalı aynı zamanda bir kaç programı aynı anda sunan tv fenomeni olarak bilinen bir kşi..
survivorla alakalı merak edilen konulara milliyete verdigi röportajda cevap veriyor acun ılıcalı işte o röportaj..Yarışmak İçin Bekleyen 30 Ünlü Var

Acun Survivor Yarışmacılarına Büyük Bir Süpriz Yaptı

Haftalardır zor şartlarda yarışmalarda mücadele eden ünlüler gönüllüler survivor yarışmacılarına bu hafta acun ılıcalı çok sevindirecek bir haber verdi..

En çokta zorlanan takım gönüllüler ..gönüllülerin durumları en başta acun ılıcalı ve ekibi olmak üzere tüm Türkiye de survivor izleyiclerini üzmeye başladı..

En çok üzülen şüphesiz yarışmacıların aileleri..

Ödül Oyununda Acun Kimi Neden Destekliyor?

Survivor tarihinden hic yemek ödülü kazanamayan takım olarak tarihe geçen şüphesiz ki gönüllüler takımı..

Acun ılıcalı hemen hemen her hafta bu konuyu dile getiriyor..önceki hafta ödül oyunu nu kaybedince şansın ve begüm da gözyaşlarına bogulmuş buda başta acun ılıcalı olmak üzere herkesi üzmüştü..

Ama survivor kuralları ve herkes bu sartları bilerek katıldıgından yapılacak birşey yoktu..oyunlarda güçlü olan belkide şanslı olan kazanıyor ve ödülü onlar alıyordu..

Survivor 3. Bölüm Ödül Oyununda Ödül Ne?


Dominikte ünlüler ve gönüllüler arasında yapılan 2012 survivor un 3.bölümü 24 mart cumartesi bu akşam show tv de yayınlanıyor..

3.bölümde adada oynanacak ödül oyunu sonunda ünlüler ve gönüllüler için büyük bir süpriz hediye olacak..Açlıktan sinirleri gerilen moralleri bozulan ünlüler ve gönüllülerden kim ödül oyunu nu kazanırsa ödül olarak pizza yiyecek..