Kundak | Konular | Kitaplar

survivor 2013

Acun Ilıcalı Survivorı Kimin KAzanmasını İstiyor


Acun ılıcalı katıldığı bir programda survivor hakkındaki soruları yanıtladı..kendisine survivorı kimin kazanacagı yada kimin kazanmasını istediği soruldu..bakıın acun ne yanıt verdi..

Bu arada “Survivor” ne zaman final yapıyor?

Haziran sonunda. Bizim için çok tarihi bir sezon sayılır. Çünkü birinciyi bu kadar tahmin edemediğim bir başka sezon daha olmadı. Her zaman beş ya da altı hafta kala birinciyi kestirebilirdik. Şu an benim beş tane adayım var, düşünün artık.

Favoriniz vardır ama...

Survivor 3. Dokunulmazlık Yine Ünlülerin Oldu

31 mart pazar akşamı yayınlanan survivor ın 7. bölümünde haftanın 2. ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunları yayınlandı..

haftanın ilk ödül oyununu gönüllüler takımı kazansada aç kalan ve hiç yemek bulamayan gönüllüler takımı haftanın 2. ödül oyununu ve dokunulmazlık oyununu yine kaybetti..

Ünlüler takımı 3 haftadır sadece 2 oyun kaybetti ikiside ödül oyunu..birinde ev kaybetmişlerdi bu hafta 2. ödülde ona sahip oldular..bu durumda kaçırdıkları tek ödül makarna oldu ..ama yedikleri et pizza gibi yemeklerin yanında önemsiz kalıyor..

Survivor Duygu ve Ünlüler Neden Kavga Ett

haftanın ilk ödül oyununu müthiş performan sergileyerek kazanan gönüllüler takımı oldu..

oyunda sakatlık geçirmelerine ramen mücadeleyi bırakmayıp devam eden gönüllüler takımı hak ettikleri galibiyeti çok büyük bir farkla 10-1 aldılar

oyun esnasında yüksek atlama tahtasından düşen duygu oyunu düştüğü yerden kalkıp oyuna devam etti ve oyunu kazandı..denge tahtası üzerinden geçtikten sonra sevinç hareketi yapması ünlüleri kızdırdı..
oyun sonrası ilk defa yemek ödülü kazanan gönüllülerle ünlüler arasında atışma geçti..

Survivor Ümit Karan Yorumları


Survivor 2013 tüm hızıyla devam ediyor..Acun ılıcalı nın sevilen programı survivor PAnama da inci adalarında yapılıyor..doğal güzelliklerin yanı sıra yarışmacıların yarışmalardaki kıyasıya mücadeleleri ilgi topluyor..

Özellikle ilk 2 haftayı açık ara oyunlarda süper performansları ile galip kapatan ünlüler ve takım kaptanları ümit karan begeni topladı

Survivorda Tuncay Şanlı Sevgilileri Takımı


Survivor 2013 gönüllüler takımı meğer tuncay şanlı sevgililerinden oluşuyormuş..

Survivor ın ilk bölümünden itibaren kavgaları ile gündeme gelen ve smsa çıkıp galip gelen Duygu çetinkaya yeni sırrı ile gündemde

Survivor 2013 gönüllüler takımında yerli adriana lima denilen adriana limaya benzerliği ile dikkat çeken fatmna gül fakı, tuncay şanlı nın sevgilisi olarak adını duyurmuştu..

İLk olarak Tuncay şanlı ile görüntülenerek ünlenen fatma gül fakı survivorda sevgilisinin eski sevgilisi duygu çetinkaya ile aynı takımda..

Survivor da Ünlüler Adası Geriliyor

30 mart 2013 cumartesi gün yayınlanacak 3. haftanın ilk bölümünde ünlüler adası karışıyor

Survivor bennu ve dağhan arasında öncesinden kıvılcımları çakan gerginliklerin ateşi fitilleniyor..

Dağhanın yemekte olan herşeyi yeme isteği bennuuyu çıldırtıyor..sonrasını düşünerek daha tedbirli davranmak için herşeyi yemeyelim diyen bennu ile dağhan yarını düşünmeyelim bugun olanı yiyelim dağhan arasında gerginlik oluyor..

Nazenin ve ırmak arasında karşılıklı atışmalar kavgaya taşınıyor..

Survivor 23 Mart Ödül Oyununu Kİm Kazandı


Panamada yapılan survivorın 2. haftasının ilk bölümü 23 mart 2013 cumartesi akşamı yayınlandı

23 mart 2013 cumartesi gün 2. haftanın ilk ödüül oyunu oynandı
ilk hafta 2 ödül ünlüler takımının 1 ödül ki en önemli ödül diyebiliriz ev ödülü de gönüllülerin oldu..

Bu hafta ilk ödül oyununda verilen ödül pizza ödülü oldu..kazanan takım 2 şer dilim pizza ödülü kazanacak..

haftanın ilk ödülü de zorlu bir oyun oldu..hem güc hem konsantrasyon gerektiren oyunda erkekler 2 li grup kızlar 3 lü bir grup oldu..

Yerli Adriana Lima Survivorda Popüler OLdu


Survivor türkiye 2013 ünlüler gönüllüler kadrosunda yer alan Fatma gül fakı survivor ın ilgi odağı oldu..

Ünlü brazilyalı top model adriana lima ya yüzü çok benzeyen Gül fakı yerli adriana lima olarak anılmaya başladı..

Adriana lima dünya da en çok beğenilen ve güzelliği ile konuşulan brezilyalı manken..daha önce Türkiye ye gelen ve ilgi odağı olan Adriana lima hayranları yerli adriana mız varmış artık onun hayranı olalım diye yorumlar yaptı..

Survivor 2013 Gönüllüler Takımı Birbirine Girdi

Survivor 2013 Türkiye 17 mart pazar akşamı star tv ekranlarından yeni sezonuna başladı..

Survivor 2013 ün ilk haftasına, yarışmacıların performansları ve yarışmalarından çok gönüllülerin ilk günden başlayan anlamsız kavgaları damga vurdu..

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler kadrosundan birbirinden farklı ama güçllü ve sportif yarışmacılar yer alıyor..

Ünlüler ve gönüllüler kadrosu diye ayrılsada aslında gönüllüler kadrosunda pekte ünsüz yada hiç tanınmamış sıradan yarışmacılar yok..İçlerinde manken oyuncu spiker gibi mesleklerden olup zaman zaman magazinden tanınan kişiler var..

Survivor 2013 Gönüllüleri Tanımı Videosu

Panama nın inci adalarında 17 mart pazar akşamı start alacak survivor 2013 kadrosunda yer alan gönüllü yarışmacılar kimler ?

İŞte survivor 2013 kazanmak için ünlülere karşı mücadele edecek olan güçlü survivor gönüllüler takımı yarışmacıları

2013 Survivor Ünlüleri Panama'ya UçtuAcun ılıcalının sundugu Yetenek sizsiniz Türkiye nin finalinin ardından gözler survivora çevrildi..
Survivor için ünlü yarışmacılar önceki gün Türkiyeden ayrılıp amsterdam üzerinden Panama ya dogur yola çıktı..Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının ünlüleri geçtiğimiz sabah saat 06:15'te Amsterdam aktarmalı olarak yarışmanın yapılacağı Panama'ya doğru yola çıktı.

Nihat Altınkaya Survivor 2013 'e Rakip OLacak


Survivor ünlüler gönüllüler 2012 şampiyonu Nihat altınkaya nın yeni dizisi Tozlu yollar nihayet bugun yayına giriyor..

Ocak ayından beri yayınlanması beklenen tozlu yollar 10 mart pazar saat 20 de seyirci ile buluşacak..atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanacak dizinin rakibi ise güçlü olacak..

Survivor 2013 Büyük Ödül Ne KadarSurvivor yarışmasının başlamasına 1 aydan az zaman kaldı..Ünlü ve gönüllü yarışmacıların yer alacagı survivorda ünlüler kadrosu açıklandı..

Bu sene farklı meslek gruplarından olan ünlülerin survivorda ne kadar para alacagı belli oldu..Önceki yarışmalarda farklı ücretler alan ünlüler bu sene eşit ücret alacak ve ücretler toplam olarak degil yarışmacının survivorda kaldıgı süre zarfında bölüm başına ödenecek

Bennu Gerede Survivora Neden Katıldı


Survivor 2013 Türkiye ünlüler gönüllüler yarışması bu sene 10 ünlü ve 10 gönüllü ile Panama da yapılacak..Survivora bir aya kala ünlüler kadrosunda bir çok farklı meslek grubundan dikkat çekici isimler açıklandı..içlerinde fotoğrafçı mesleğinden çok atatürkün yaverinin torunu olmakla dikkat çeken isim Bennu Gerede..

Fair Play Şampiyonu Jokey Erhan Yavuz Survivora Katıldı


Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması mart ayında başlıyor..17 martta başlayack olan survivorda 9 ünlü 8 gönüllü yarışmacı yer alacak..

Ünlüler 2013 survivor kadrosuna birde jokey katıldı..farklı meslek gruplarını barındıran ilginç bir ünlüler kadrosu ortaya çıkıyor..Acun ılıcalı ünlüler kadrosunda yer alacak Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz unda ismini açıkladı..