Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 2013 Gönüllüler Takımı Birbirine Girdi

Survivor 2013 Türkiye 17 mart pazar akşamı star tv ekranlarından yeni sezonuna başladı..

Survivor 2013 ün ilk haftasına, yarışmacıların performansları ve yarışmalarından çok gönüllülerin ilk günden başlayan anlamsız kavgaları damga vurdu..

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler kadrosundan birbirinden farklı ama güçllü ve sportif yarışmacılar yer alıyor..

Ünlüler ve gönüllüler kadrosu diye ayrılsada aslında gönüllüler kadrosunda pekte ünsüz yada hiç tanınmamış sıradan yarışmacılar yok..İçlerinde manken oyuncu spiker gibi mesleklerden olup zaman zaman magazinden tanınan kişiler var..

Gönüllüler kadrosunda bize en aşina tanınmış kişi oyuncu Duygu çetinkaya binbirgece dizisi gibi bir çok dizide rol almış olan oyuncu gönüllüler kadrosuna alınmış ama sanki çokta gönüllü olmaktan hoşnut değil..keza gönüllülerde iri cüssesi ile takımın lideri benim ne dersem o olur yaklaşımları sergileyen erkek yarışmacı bozok gören..oda eski manken ve profesyonel dalgıç..

Gönüllüler takımında kavga neden çıktı ve neden bu kadar büyüdü ..biz sizin için kavganın nedenini ve iç yüzünü araştırdık ve şu sonuca vardık..ortada kavgaya değer birşey varmı aslında yok.. işte sorun burda zaten..Erkekler için bozok gören yapısı ve tanınmış kişiligi ile bu takımda en popüler ve lider benim yaklaşımında ..bayanlar içinde Duygu çetinkaya da aynı durumda..ikiside ben daha ünlüyüm ben ne dersem o olmalı herkes bana saygı duymalı ve ne dersem kabul etmeli yöneten ben olmalıyım diyor..belkide orda daha popüler olan ünlülere baktıklarında ünlüler grubunda yer alan bir kaç kişiden daha ünlü olduklarını ve onların yerinde kendilerinin olması gerektigi kanısına varıyorlar..bu ektra bir gerginlik veriyor onlara..

Sonuç olarak Duygu ve Bozok arasında anlamsız atışma ve gerginlik sonrasında takımı kocaman bir tartışma içine götürüyor ve gönüllü bayanlar gözyaşlarına boğuluyor..

Survivor 2. haftasında gönüllülerin kavgası ,ilk haftada kıvılcım olan ve sonuçta Duygu yu sms e çıkartan kavganın ateşlenmesi ile devam ediyor..Fatma gül fakı Seda emel ve duygu herks gözyaşları içinde..bakalım bu kavga nerede bitecek yada nasıl devam edecek..