Kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolu Yeni Oyuncu Kadrosu


Fanatik bir seyirci kitlesine ulaşan ve 2. sezon sonunda bitmesi beklenirken final yapmayıp devam diyen adını feriha koydum dizisi takipçilerinin çokluğuna güvenerek devam kararı aldı ama başrol oyuncularını kaybetti

Etilerde yaşayan bir kapıcı kızı ile zengin bir ailenin veliahtı bir gencin aşk hikayesiydi adını feriha koydum..yalanlarla başlayıp acı gerçekle acı yüzleşen feriha ve emirin kavuşması beklendi fanatikleri tarafından..tamda sorunlar çözülmüş birbirlerine kavuşmuşlardı ki mutlu günleri giydiği gelinlik feriha ya kefen oldu ve aşıklar kavuşamadı..

Feriha ve emir sonsuza kadar birleşmek yerine ayrıldı..çünki feriha yani hazal kaya diziden ayrılmıştı..yapım şirketi finalden soon anda vezgeçip oyuncularına final olmayacagını söylememişti..hal böyle olunca feriha hazal kaya,hande ceyda ateş,ferihanın annesi zehra vahide gördüm gibi başrol ve diziye yön veren karakterler başka yapımlara imza attılar geri dönüş yapamadılar..

Dizinin adı ferihay dı sma feriha yoktu nasıl devam edeckti..senaristler hikayeyi ve mecburen dizinin adını değiştirip geçmişinde bir feriha olan başka bir diziye yöneldiler..Emirin yolu olarak devam kararı verildi..

Olaylar kavuşamadan kaybettiği aşkının ardından emirin neler yapacagı hayatını nasıl devam ettirecegi üzerine olacak..senaryo sıkı takipçilerini kaybetmeden tutulabilmek için yeni aşklar ve heyecanlar karmaşalar koyacak ortaya..başarılı olup olmayacagını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz

Diziye yeni katılan Zülal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızını canlandıracak. Yani Zehra'nın kızı... Rıza'da onu köyden alıyor ve İstanbul'a getiriyor. Üniversite okuması için. Zülal aslında saf gibi görünüyor ama evdeki durumlardan haberdar. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher'e bile kafa tutuyor. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis karakteri Can. O da dik kafalı, korkusuz bir kız. Emir'le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde olduğunu öğrenince, kafasındaki pek çok soruya da cevap buluyor. Polis kız, Emir'i kendisi gibi çetin ceviz ve cesur düşünüyor.

YENİ OYUNCU KADROSU

Emre Koç (Yavuz), Furkan Andıç (Selim), Beril Kayar (Zulal), Çağatay Ulusoy (Emir), Zeynep Çamcı (Can), Deniz Uğur (Sanem), Yusuf Akgün (Koray)