Kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolu Yayından Kaldırıldı


Yapımcıların 2. sezon sonunda bitirmeyip yeni bir dizi olarak devam kararı aldıgı emirin yolu bir türlü tutunamadı..ve show tv uzun zamandır kaldırıldı kaldırılacak denen dizi için kaldırma kararı aldı..

Adını feriha koydum olarak çok tutulan ve ciddi bir fan kitlesi olan diziye, emir ve feriha nın ölümle ayrılıp, feriha hazal kayanın diziden çıkıp emirin yanlız yola devam etmesine hayranları tepki gösterdi..


emirin yolu olarak tamamen değişime geçen dizi feriha dan kalma tüm oyuncuları birer birer diziden çıkardı yeni isimler yeni hayatlar kurma çabasına girdi ama nafile..

Kim gelirse gelsin feriha karakteri kadar benimsenmedi hazal kaya kadar sevilmedi emire yakıştırılmadı..
Senaristlerin son umut dizi tutulsun diye ,emirin düşmanı yavuz sancaktarın kız kardeşiyle aşk yazdı hatta emir güneşi hamile bıraktı ama beklenilenin aksine emir feriha hayranlarının gözünden düştü..Emirle feriha aşkını seven dizi hayranları emirin aniden ferihayı silip başkasına aşık olmasını intikam adı ile yatmasını vs igrenc ve karaktersiz buldu..çağatay ulusoyun yakışıklılığı durumu kurtaramadı..

Emirin yolu aslında ferihasız devam etmek istemişti ama feriha dan çok seyircisini kaybederek yoluna devam etti..seyircisi olmayan reytingi düşen dizi önce yayın saati değişerek 2. program oldu sonrasında devamı gelmedi.

emirin yolunun reyting yüzünden değilde parası ödenmedigi için yayınlanmadıgı yönünde de iddialar mavcut..iddiaya göre emirin yolu yapımcısı med yapım kanaldan 10 bölümlük parasını alamadı ve o nedenle kanalla anlaşmazlık oldugu yönünde..

Her 2 durumda da ortada inkar edilmez gerçek emir yoluna ferihasız ve feriha yı hazal kaya yı çok seven seyircisiz devam edemedi ve final bile yapamadan yolda kaldı ekranlara veda etti..

Çok tutuldu diye bir hikayeyi sulandırmadan final yapmak tadında bırakmak, saçmalamadan baymadan final yapmak en güzeli..yoksa emirin yolunda oldugu gibi kötü bir şekilde veda etmek hoş olmuyor..


7 yorum

emirin yolu neden bitti

yani zaten anlamıyrum şu senaristleri neden birşeyi tadında bırakmazlar ki..her hikayenin bir ömrü var..iyi mi oldu yazık yani final bile yapamadılar

21.12.2012 - Ziyaretçi

hazal kaya dönmeliydi

bence hazal kaya dönmeliydi..bu dizinin katili hem yapımcı hem hazal kaza..yapımcı tükürdügünü yalamadı ferihayı öldürdüler..hazal kaya bir kere dönmicem dedi diye geri adım atmadı yeni dizisi bitip işsiz kalsa bile hatta eminim çok istesede geri dönemedi ego yaptı..sonuc hikaye istenilen sekilde bitemedi..hatta bitemedi yarım olarak kalktı

21.12.2012 - Ziyaretçi

emirin yolu sacmalamıştı

Size katılıyorum dizi iyice saçmalamıştı..yani okadar aptalca ki adını feriha koydum emirin yolu dediler 3-4 bölüm cekildi..yok ferihanın süt kardeşi yok polis vs baktılar olmadı ferihanın ailesini arkadaslarını vs cıkardılar yeni bir dizi emirin yolu dediler

ya niye kasıyon aynı kadroyla yeni hikayeyle yeni dizi cek daha cok tutar kasmanın ne alemi var ki...emir karakteri bikere sözde kapıcı kızı kendini kandıran bes parasız kızı sevdi sırılsıklam aşıktı sonra kız öldü adam düüşmanlarından birlikte yatarak intikam alıyr ..ha bide ferihanın degil hic umursamadıgı babasının intikamını..varmı böyle birşey yaa yok deve !!

21.12.2012 - Ziyaretçi

Yanılıyorsun arkadasım hicte

Yanılıyorsun arkadasım hicte hazal kaya ego yapmadı..ferihayı öldüren yapımcı ve senarist ferihayı getirecek senaryo ve girişimde bulunmadı..

Gercekten hazal kayayı yeniden cagırsalar hatta ısrar etseler gelirdi..

21.12.2012 - Ziyaretçi

parayı verdinmi istedigini yaparlar

bırakın bu işleri ya hepsinin derdi para..hazal kaya ego vs degil bassalardı parayı ne ego kalırdı ne gurur anında başlardı dizide oynamaya bunlar hikaye

parayı verdin mi istedigin her kılıga girer herkesle yatarlar merak etmeyin

21.12.2012 - cemil

Keşke final yapsalardı böyle

Keşke final yapsalardı böyle çok kötü oldu yaa

son bölümde bari yavuz emiri ve güneşi vurup kendide intihar edeydi olmadı ki böyle

21.12.2012 - ceyda

Bencede ferihasiz dizinin

Bencede ferihasiz dizinin anlami kalmadi sahsen biz sadece ferihayla emirin arasinda olan o bitmeyen ask ve feriha icin izliyorduk ilk sezona girdiginde ben anlamiatim ztn ferihasiz anlamsiz bi dizi olcagni keske bisi olsada dizi devam etse fwriha olmeseydi aslinda devam edebilirdi nasil hande baska diziye gitti tutulmadi geri dondu ayni sekilde oda gelebilirdi ama Bundan sonra boyle devam giderse ztn hayatta tutulmaz seyircileri hic mi dusunen yok ya bi final bile mi hak etmedik biz 2 senedir ferihayi izliyoruz bu nasil bi rezzilik yaa Ben sahsen gunes guzel oynasa bile ginede feriha taraftariyim boyle yep yeni bi dizi oldu emir cok hizli unuttu ferihayi cok sacma oldu aslnda ama biz bunlarida gecip izledik saygi bekliyoruu en azindan bi final verinde bizde mutlu olalim!

23.12.2012 - Pufs