kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolu İLk Bölüm Özeti

Sezona ferihasız başlayan ve adını feriha koydum emirin yolu adını alan sevilen dizi 5 bölümden sonra feriha adından kurtuldu..

Dizi fanatiklerinin ferihasız asla dedigi dizi reytingleri düşünce, yapımcı yeni isimle diziye yeni oyuncular sokarak seyircisini elde tutma mücadelesine girişti..

Hazal kayanın yeniden diziye dönmesini bekleyen seyirci karşısına emirin sevgilisi olarak yeni bir karakter olarak gizem karaca çıkarıldı..
Eve düşen yıldırım dizisinin final ile yayından kalkması üzerine hazal kaya yerine gizem karaca yavuz sancaktar karakterinin kız kardeşi güneş olarak diziye dahil oldu..

Yavuz'un kulübünün açılışında büyük bir trajedi yaşanır; Yavuz'un yaptıklarına dayanamayan Ünal hayatına son verir. Oyun oynama sırası, Yavuz'un babasına yaptıklarını öğrenen Emir'e gelmiştir. Kendi yaşadıklarını Yavuz'a da yaşatmaya yemin eden Emir'in hedefinde ise Yavuz'un kardeşi Güneş Sancaktar vardır. Ailesinin kirli dünyasından korunmak için çocuk yaşta yurtdışına gönderilen Güneş'in yurda dönmesiyle büyük oyun başlar. Yurtdışında adeta camdan bir fanus içinde yaşamış olan Güneş'in tek istediği ise yaşıtları gibi sıradan ve normal bir hayat yaşamaktır. Güneş, abisinin dayattığı altın kafesten gerçek dünyaya çıkmanın savaşını verirken bir anda Emir'le tanışır. Emir, adım adım Güneş'i etkisi altına alırken, tıkır tıkır işleyen intikam oyunuyla birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

04 Kasim 2012

Konular