kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolunda Neler Olacak

Emirin yolu dizisinde feriha hayranları hala feriha nın hazal kaya nın diziye dönmesini bekleye dursun, emir ve Güneş aşkı çoktan alevlendi emir feriha yı unutalı çok oldu..

Emire deli gibi aşık olan güneş emiri korumak için engin le nişanlanıyor..Engin in evlilik teklifini kabul eden Güneş Emire hayal kırıklıgı yaşatıyor..Henüz aşkını itiraf edemese de emir de güneşe aşık ve engin ile evlenme kararı onu yıkıyor..

Yavuzun ortagı olan Engin işi saglama alıp emir ve yavuz arasında bir çatışma başlatıyor..
Burada devreye giren hande emire güneşin onun yüzünden istemedigi br evlilik yapacagını söyleyerek içinde ki ateşi dısarı çıkartıyor..
Emir güneş in yapamadıgını yapmaya karar verip yavuzun karşısına çıkıyor..

Güneş le intikam için yattıgını ve engin in bunu bildigi için onu evlenmeye zorladıgını söylemeyi planlamıştır bakalım yavuzla bu konuyu acıkca konusabillecek mi

Diger tarafta güneş ise gebelik testi alır emirle olan ilişkisinden bir hamilelik var mı yokmu bu da gelecek hafta cevap bulacak..

Bundan sonra ne olacak?
Kundak.org olarak bizim tahmimiz sanemi öldüren emirin annesi hapse girecek..eger güneş hamile ise cocugu dogurmak ve aldırmak arasında kalacak..emir yavuzla gercekleri konusabilirse yavuz emirden kardeşinin acısını çıkartacak..belkide öldürmek üzere iken güneş haamile oldugunu söyleyip belki ölümden kurtaracak

Engin in gercek yüzü ortaya çıkınca Yavuz la savaşı başlayacak..elinde yavuzu bitirecek belgeler olan engin yavuzu da tehdid ederek güneşe sahip olmak isteyeck ve burada devreye yine emir girecek ..

15 Aralik 2012

Konular