kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolu Dibe Vurdu !


Adını feriha koydum olarak başlayan dizi ferihasız kalınca emirin yolu olarak devam etti..Hazal kaya yerine diziye bir çok isim girdi fakat bir türlü feriha hayranları memnun olmadı..

Farihasız kan kaybeden diziye gizem karaca gibi bir çok isim dahil oldu..reytingleri geri kazanmak isteyen senaristler ve yapımcılar emir ve gizem karaca güneş arasında intikam ve aşk yazdı..bu feriha hayranlarını daha çok kızdırmış olmalı ki toparlanması beklenen dizi iyice dibe vurmaya başladı..Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca gibi ünlü isimlerin yer aldığı Emir'in yolu dizisi dün akşam reytinglerde bir şok daha yaşadı.

Dün akşam Emir'in Yolu dizisi 8,69 Share alarak 18. oldu. Reyting listesinde durmadan gerileyen ve oyuncuları teker teker diziden ayrılan Emir'in Yolu büyük çıkmazda. Yüksek bütçeyle çekilen dizi düşük reytingler yüzünden bitirileceği konuşuluyor.

Dizi yapımcıları ve senaristler bir yapım tutuldugu zaman elde ettikleri kazancın bir türlü bitmesini kabullenemiyor olmalı ki, o işin dizinin suyunu çıkarmadan tadında bir final yapmayı beceremiyor her nedense..

Adını feriha koydum dizisi 2 sezon çok iyi bir başarı elde ve bir fan oluşturdu..Feriha ve emirin her şeye ramen bir araya gelmesiyle dizi final yapıp tadında bırakılsa hayranları hep güzel bir adını feriha koydum dan bahsedecek keike bitmeseydi diyecek tarihe bir başarı olarak geçecekti..

Şimdi ise feriha ve dizi fanları yapımcı ve senaristleri başarısızlıkla suçluuyor..sonu güzel bitmeyen sulanmış berbat olmuş bir dizi olarak hatırlarda kalacak

08 Aralik 2012

Konular