Kundak | Konular | Kitaplar

Yeni Feriha Belli Oldu

Finalden vazgeçip yeni sezonda yeniden devam kararı alarak herkesi şaşırtan adını feriha koydum dizisi; başrol oyuncusu (hazal kaya )feriha karakterini öldürerek te seyirciyi şaşırtmıştı..
başrol oyuncusunun hayatını konu alan ve diziye adını veren feriha rolü bitince dizi ne olacak anlamı kalacak mı kalmayacak mı izlenir mi izlenmezmi derken yeni feriha yada emir in yeni sevgilisi olacak karakterler diziye dahil oldu bile..

Hazal Kaya'nın ayrılığının ardından ekibe 3 güzel kadının birden katılacağı açıklanmıştı. Bu isimlerden ilki Beril Kayar oldu. Kayar dizide Feriha'nın köyden gelen süt kardeşi rolünü oynayacak. Emir de pazartesi günü çekimleri başlayacak olan yeni bölümlerde köyden gelen eski eşinin süt kardeşine göz kulak olacak. Diziye pedagog ve polis karakterleriyle 2 kadın oyuncu daha girecek. Emir'in aşk yaşayacağı konuşulan polis karakteri için en güçlü adayın "Leyla ile Mecnun"dan ayrılan Zeynep Çamcı olduğu ortaya çıktı. Şirket ile Çamcı arasındaki görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, yeni sahneler için saçını 3 numara kestirdi.


3 yorum

Feriha geri donsun

FERIHA OLMADAN DIZI OLMAZ ZATEN HERKES FERIHA ILE EMIR ICIN IZLIYORDU ONLARIN ASKI OLMADAN BU DIZI OLMAZZZ FERIHA GETIRMESENIZ ALLAH TA SIZIN BELA NIZI VERSIN ALLAH SIZI KAHRETSIN GUZELIM HAZALI GOTURDUNUZ YERINE SUMUKLU GIZEM KARACA YI GETIRDINI VE UZUN BURNUYAL BERRIL KAYA ZEYNEP CAMCIDA YINE FERIHA YI BIRAZ ANIMSATIYO AMA BI BOKA YARAMIYORLAR FERIHA GELSINNN

26.10.2012 - Ziyaretçi

emir düğünden önce uyumuş

emir düğünden önce uyumuş olsun gelsin friha uyandırsın yani hepsi rüya olsun ..ferihaada dösün

04.11.2012 - aaaaa

feriha gelsin ya

feriha gelsin ya

04.11.2012 - Ziyaretçi