Kundak | Konular | Kitaplar

Maskeli Fedai Ortaya Çıktı


Suriyeye ölüme gönderilen ve örgüt tarafından kurşunlanıp evi havaya uçan Polat alemdar dan hala ses yok..polat alemdar vurulduktan sonra gazeteler şehit oldu haberleri yaptı..cenazesi ve cesedi gösterilmeyen polat alemdar sırra kadem bastı..Polatın ardından ortaya çıkan maskeli fedai hainleri temizlemeye başladı..Herkes işte polat alemdar demişti ki beklenen olmadı..Kurtlar Vadisi Pusu'nun 176. bölümü ekran başındakileri şaşkına çevirdi.

Vadi hayranlarının iki haftadır beklediği bölümde esrarlı Maskeli'nin peçesini Abdülhey indirdi. Peçenin ardındaki yüz ekran başındakileri şaşırttı. Gözlüğü ve peçesi indirilen maskeli Pusat Çakır'dan başkası değildi.

PUSAT'IN KIZARMIŞ GÖZLERİ!

Maskesi inen Pusat Çakır'ın kızarmış gözleri ve yüzündeki asık ifade de dikkatlerden kaçmadı. Ekran başındakiler şimdi, Pusat'ın neler yaşadığını, o maske ve pelerinin içine nasıl ve neden girdiğini merak ediyor.

Fenomen dizi seyircisini şaşırtmayı ve ters köşeye yatırmayı yine başardı..Maskenin arkasında Polat beklenirken Çakır ın oğlu Pusat Çakır çıktı.Peki Polat nerde? yoksa polat dikkatleri başka yöne çekip iyileşmeye mi çalışıyor ?tüm sorular ilerleyen haftalardaki bölümlerde belli olacak