Kundak | Konular | Kitaplar

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucu Temin Ediyormuş!


Türkiye yi şok eden ve ünlülere gözleri çeviren narkotik operasyonunda şok gelişmeler oluyor..

42 ünlü ismin içlerind oldugu uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı sabah erken yapılan baskınla gözaltına alınmıştı..ilk gün Cemal hünal ve cenk Eren satıcı değil sadece içici oldukları için serbest bırakıldı..2. gün sabah selin katırcıoğlunun içlerinde oldugu birkaç kişi daha yine sadece içici oldukları için serbest kalırken Çağatay ulusoy ve menajeri Ayşe selin boronkoy ve Gizem Karaca uyuşturucu temin etmek dolaylı olarak satıcılıktan işlem görüyor..Haklarında ek gözaltı süresi alan polis işlemlere devam ediyor..Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, piyasaya kokain ve esrar pazarlayan bir torbacı şebekesine yönelik 9 aydır yürüttüğü teknik takibin ardından dün operasyon için düğmeye bastı.

Torbacıların telefonlarını dinleyen polis, çok sayıda ünlü ismin kokain ve esrar siparişi verdiğini belirledi. Sonuçta da polis, İstanbul’da Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu’nun da aralarında olduğu 8 ilçede 45 adrese eş zamanlı baskın gerçekleştirdi.

Operasyonda "Issız Adam" filmiyle ünlenen oyuncu Cemal Hünal, şarkıcı Cenk Eren (Yüksel Venedik), "Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu" dizisiyle ünlenen oyuncu Çağatay Ulusoy, "Eve Düşen Yıldırım" dizisi oyuncusu ve 2011 Türkiye Güzeli Gizem Karaca, "Avrupa-Avrupa" dizisi oyuncusu Selen Katırcıoğlu, "Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu" dizisi oyuncusu Yusuf Hasan Akgün, "Arka Sokaklar" dizisi oyuncusu Ergun Taş, "Mazi Kalbimde Yara" ve "Küçük Sırlar" dizisinden Kağan Turgut ile yönetmen Hüseyin Orçun Belli, DJ Nuri Kösem, işadamı Can Yurtsevdi ve Çağatay Ulusoy’un menajeri Ayşe Selin Boronkay’ın da aralarında olduğu 22 ünlü ve 18 torbacı toplam 40 kişi gözaltına alındı.

Torbacıların adreslerinde satışa hazır halde paketlenmiş 20 kilogram esrar, 500 gram kokain, bir miktar Bonzai ve hassas terazi ele geçirildi.

ÇAĞATAY ULUSOY TEMİN EDİCİ
İddiaya göre; Cemal Hünal ve Cenk Eren "içicilik" suçlaması ile gözaltına alındı. Savcılığın talimatı ile Adli Tıp Kurumu’nda kan örneği veren Hünal ve Eren’le birlikte 4 kişi, daha sonra serbest bırakıldı. Hünal, gözaltına alınmasının ardından Emniyet’ten Adli Tıp Kurumu’na götürülürken "Ne için gözaltına alındığımı bilmiyorum. Bilgimize başvurmak için çağırdılar" dedi.


Gözaltına alınan Gizem Karaca’nın, "esrar ve kokain içiciliği"nin yanı sıra "uyuşturucu temin ediciliği" ile de suçlandığı öne sürüldü.

Çağatay Ulusoy ve Ayşe Selin Boronkay hakkında "uyuşturucu temini" iddiasıyla işlem yapıldı.

Gözaltına alınanların Emniyet’teki işlemleri sürüyor.


2 yorum

uyuşturucu ve ünlüler

ünlüler nasıl ünlü oluyor parayı nerden kazanıyor..halktan ..peki halkınn parasını halka örnek teskil edecek sekilde kullanması gerekirken zhir içerek ve satarak kullanmak ta ne demek oluyor?

hepsi cezalandırılmalı kesinlikle affedilmemeli..normal biri içici oluncada satıcı oluncada cezxa alıyorsa onlarda almalı..

27.01.2013 - Ziyaretçi

uyşturucu en büyük suç değil mi?

bazı yerlerde bu şahısların desteklendigini gördüm hayretler içindeyim..sigaranın bile yasaklandıgı sigara içirilen mekanların cezalandıgı bir yerde kokain esrar uyusturucu içen ve insanları zehirlemek için satanlar nasıl korunur nasıl desteklenir akıl mantık var mı?

Ünlü olmak her haltı yeme hakkını verir mi yada aptalca şuursuzca bu kişileri hala sevip destek olmak gerekir mi?ya sizin cocuklarınızı da zehirlerlerse birgün..

ünlüler normal kişilerden daha fazla ceza almalı ..halkı ve genclri özendirme cezası da eklenmeli !

27.01.2013 - Ziyaretçi