Kundak | Konular | Kitaplar

20 Dakika Ali Karısı İçin Katil mi Olacak


Star tv nin salı akşamları yayınlanan dizisi 20 dakika her bölümde yeni bir heyecan ve merak fırtınası yaşatıyor seyirciye..Hala gerçek katil kim melek masum mu doktoru kim öldürdü? başkan neden aslı tanbaşı öldürdü saklanan sır ne? pısırık öğretmen Ali, eşi Melek'i kurtarabilecek mi? bu soruların hepsi yanıt bekliyor..

20 dakika 3. bölümde ali öğretmen kediyi ikna etmek için dersine iyi çalıştı ve kediye yıllar önce kaybettigi kızını geri getirdi..Kızına kavuşan Kedi'nin Ali'ye yardımı şimdi başlıyor. İlk adım, sahte kimlik çıkarmak. Ama bu yasadışı sularda başka birinin kimliğine bürünmek, Ali'nin sandığı kadar kolay değil. Bu ilk büyük adım için Ali'ye sadece Kuzgun yardım edebilir.

Aslı'nın ölümünden büyük suçluluk duyan Melek, Muavin'in yasaklarıyla şimdi de Ozan'ı kaybediyor. Ama Ozan işin peşini bırakmaya niyetli değil. Aslı Tanbaş'ın ölümünün üzerindeki sır perdesini aralamakta kararlı. Kerim'le ilgili çok önemli bilgilere ulaşacak.

Ailenin parasız günleri başladı. Bu Ali'den başka birini daha etkiliyor. Duru okulda eski yerini kazanmaya çalışırken bunu parasız nasıl yapacak?

20 dakika heyecan dolu yeni bir bölümle salı akşamı saat 20 de star tv de devam ediyor..