kundak | Konular | Kitaplar

Larissa Gacemer Kimdir


Krem Dizisinde rüya karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Larissa Gacemer bir türk degil..birçok kişinin merak ettiği güzel oyuncu brezilyalı bir manken..türkiyeye gelin olarak gelen larissa kimmmiş birlikte öğrenelim..işte larissa gacemer hayatı ve biyografisi (Larissa Rodrigues Gacemer), 1988 Sao Paulo, Brezilya doğumlu Model, Oyuncu.

17 yaşında modellik kariyerine başlayan Larissa Gacemer görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

İşte bu çalışmalarından birinde İzmir’de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı , yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi.Şu anda da İstanbul’da yaşıyor.29 yaşındaki Güzel Larissa hemen yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki Krem dizisiyle birlikte Türk izleyicinin karşısına çıktı. Sadece model olduğu halde oyunculuğa geçen biri değil Larissa, Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.

Larissa Gacemer Krem adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini de Türkiye'de yaşıyor ve "Rüya" karakterini canlandırıyor. ,
1.75 boyunda olan Larissa gacemer türkçe bilmediği için dizide ki rüya karakteri kendi sesi değil seslendirme..agız hareketleri yapan larissa nın türkçeyi öğrendikten sonra başka yapımlarda da boy gösterecegi kesin

16 Aralik 2012

Konular