Kundak | Konular | Kitaplar

Kötü Yol 3. Bölüm

Ailesinden ve bedir ağadan kaçarak İstanbul'a gelen ve şöhret olma hayalleri kuran nuran kenan yılmazer in onu reddetmesi ile ne yapacagını şaşırmış durumdadır..

Kenan yılmazerin yanından çıkıp ünlülerin takıldıgı bir pastaneye giden nuran ve ayten ablası hayallerini gerçekleştirecek bir rejisörle yada ünlü biri ile karşılaşmayı ümid eder..

Fakat o zamanlar artist olmak için memleketinden İstanbul'a kaçan kızların peşinde olan avcılarda kol geziyor etrafta..
Nuran meşhur olma hayali ile kendisini rejisör olarak tanıtan kadın avcısının eline düşüyor..film çekecez diye bir eve götürüp tecavüz etmek üzre nuranı pastaneden alıp götürüyorlar..adamlar çıkarken kahramanımız kenan yılmazerle çarpışıyorlar ve kenan nuranın kandırıldıgını ögrenince peşine düşüyor..

Bu arada Adana da da işler karışıyor..Bedir ağa nuran ve ailesinin kaçtıgını öğrenince çılgına dönüyor.

Nuranın ailesi bedir agadan aldıgı 50 bin lirayı trende çaldırınca şaşkın ve çaresiz durumda kalır..geceyi tren garında yatarak geçirmek ister ama başaramaz..

KArısı bedia tarafından boşanıp 5 parasız bıraktgı için öldürülmek istenen nuri beyde kalp krizi geçirip ölür..

Kenan yılmazerin ailesinde de durum iç açıcı degil..annesi ve müstakbel nişanlısı oyuncu leman hanım ın yıldızı bir türlü barışmıyor..leman, kenanın kücükken babasının katilini annesi için öldürüp hapis yatmasını sürekli annesinin yüzüne vurmaktadır..kenan da kabuslar görür her gece..leman aksuların başarısız oyunculuguda kenanı zor duurmda bırakır ve bir türllü istedikleri filmi ortaya çıkartamazlar..

3. bölüm sonunda Nuran artist olmak için peşlerine takıldıgı adamların tuzagını son anda farkedip dönmek istesede artık çok gec olmuş ve adamların eline düşmüştür..nuran kendini kaçıran 2 adam tarafından tecavüze uğrayacak mı yoksa kahramanımız kenan bey onu kurtaracak mı ?