Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor Anıl Tetik Canlı Yayında Survivor ı Anlattı


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasının en popüler isimlerinden olan Anıl Tetik survivordan sonra ilk defa bir canlı yayına Çıkıyor

Star tv ekranlarında yayınlanan Ayşe ile Alişan'ın sabah programına katılan Anıl dışında programa miss turkey 2012 güzeli açalya samyeli danoğlu da konuk oldu..

Anıl tetik survivor a gönüllü olarak gittiği adada bir günde ünlülere geçti ama aslında bir günde ünlü oldu.ilk haftada sibel tüzünle kaldıgı sms oylamasında ciddi bir oy oranı ile sibel tüzünü eleyerek survivordaki yerini sağlamlaştırdı..

Survivorda kıbrıs finallerine kalan son 3 e girmeyi başaran anıl tetik 3. oldu..nihat altınkaya karşısında sms te yenilerek finale yükselemesede anıl artık Türkiyede çok fazla hayran kitlesine ulaşan biri olmayı başardı..
Özellikle genç kızların sevgilisi haline gelen anıl tetik yeni sezonda film ve dizilerde rol alarak yeniden sevenlerinin karşısında tv ekranlarında olacak

Hayallerinde oyunculuk olduğunu ve başarılı bir oyuncu olmak istediğini söyledi anıl..Birçok dizi ve film teklifi gelen anıl ,teklifler acun ılıcalıya ulaşıyor oda bize haber veriyor dedi..toplantı yapacaz güzel bir projede yer almak istiyorum dedi.

Kıvanç tatlıtuğa da benzetilen anıl a gelecegin kıvancı olmak istermisin sorusuna evet kıvanç tatlıtuğ ve kenan imirzalıoğlu gibi başarılı bir oyuncu olmak istiyorum dedi..

Survivora nasıl katıldıgı ve neler yaşadığı sorularının ardından anne ve aişle özlemi soruldu..anıl survivorda annesi ile buluştuğu görüntüleri izleyince gözyaşlarını tutamadı..
Arkasından annesi gönül hanım canlı yayına telefon ile bağlanarak anıl ile konuştu..

Anıl tetik 'e en çok merak edilen survivor hakkında Merve büyüksaraç 'ın iddiaları soruldu..Anıl tetik'e acun medya işle tanışıyormuydun diye soran alişan'a anıl hayır ben sıcak kanlı oldugum için orada tanıştım herkesle hiçbirini daha önceden tanımıyordum ..öyle olsa yarışmaya direk katılırdım 4 elemeden geçtim..artı ben yedek kadrosunda kaldım meter dominikten dönünce onun yerine çağrıldım..Merve herkesin emeğine saygısızlık yapıyor..söyledikleri yalan neden yalan? çünki yarışmanın konsepti aç kalmak..ben 11 kilo verdim 3 ayda.. hasan abi 15 kilonun üzerinde 16 kilo falan verdi.serhat 15 kilo verdi..aç kalmadan nasıl kilo veriliyor dedi..

Bakalım Merve büyüksaraç anılın bu sözlerine ne diyecek