Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 2015 Serenay Aktaş KimdirTürkiyede futbol oynayan nadir bayan sporcu ve aynı zamanda da oyuncu olan serenay aktaş survivor 2015 all starda ünlü isimler arasında yer alıyor

2014 survivor ünlüler takımında hırsı ve oyunlardaki başarısı ve azmi ile göz dolduran serenay bu yıl bakalım nasıl performan sergleyecek

Survivor Serenay Aktaş kimdir?

Serenay aktaş Bakırköy'de doğdu.muhteşem yüzyılda şehzade mustafa nın gözdesi rolünü oynayan serenay aktaş aynı zamanda futbol oynuyor..

Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Zeytinburnuspor'da görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş'ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.

Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.