kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 2015 Ne Zaman BaşlayacakSurvivor yarışmasıyla seyirciyi ekrana kitlemeyi başaran başarılı yapımcı Acun ılıcalı survivor 2015 için hazırlıklara başladı ..

Show tvde başlayan survivor macerası Son 2 sezondur star tv ekranlarındaseyirciyle buluşuyordu..
Geçen yıl tv8 kanalını alan yapımcı Acun ılıcalı 2015 yılı yapımcısı olduğu tüm yarışma ve eğlence programlarını kendi kanalından seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor..

Merakla beklenen survivor bu yıl çok farklı şekilde karşımıza çıkacak. 2015 Yılında Survivor All Star yapacağını açıklayan Acun Ilıcalı bu sefer bugüne kadar Survivor'a katılmış olan tüm güçlü isimleri bir araya toplamayı düşünüyor.
Özellikle kadroda olacağı düşünülen bazı isimler şu şekilde olmaktadır; Merve Oflaz, Pascal Nouma, Hilmicem ve Hasan ve geçen sene adından çok fazla söz ettiren Duygu gibi isimler kadroda yer alıyor

Acun Ilıcalı nın bu yeni Survivor All Star yarışması ile oldukça dikkat çekeceği ve o kadar başarılı ve güçlü isimlerin bir araya toplanması oldukça heyecan verici olacağa benziyor. 2015 survivor all star yarışması bu sezon mart ayında değil şubat ayında 22 şubat 2015 pazar akşamı tv de seyirciyle buluşacak..

Erken başlayan survivor birbirinden güçlü hızlı ve başarılı bir çok oyuncuyu kadrosunda barındırıyor

29 Agustos 2014

Konular