Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 2015 Hakan Hatipoğlu KimdirSurvivor all star 2015 yarışmasında önce gönüllüler takımında yer alan, fakat survivorda ilk gece yapılan konsey oylamasında gönüllülerden ünlülere geçen bir yarışmacı Hakan Hatipoğlu..

Aslında hakan hatipoğlu survivor kadar yine acun ılıcalı nın yapımcılıgını ve sunuculugunu yaptıgı varmısın yokmusun dan oldukça aşina oldugumuz bir isim..

Uzun süre varmısın yokmusun yarışmasında kutu açan ve yine aynı yarışmadan Gizem akın la aşk yaşayarak evlenen Hakan sevgilisi ile survivora katılmıştı..

Bu sefer en güçlü isimler arasında yarışna hakan gönüllülerden oy çoklugu ile ünlüler takımına gönderildi..Survivor Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğdu.

Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır.

2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer almıştır.Survivor 2010'un sevilen yarışmacılarından Survivor Hakan Hatipoğlu, rakiplerini zorlayacak isimlerden biri olacak.