Kundak | Konular | Kitaplar

Almeda Abazi'nin Sevgilisi Kim


Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasının ünlülerinden Almeda abazi survivorda adından oldukça fazla sözettirdi..Adada en uzun süre kalmayı başaran yarışmacılardan olmasına ramen kıbrıs öncesi adadan elenmişti..

Almeda abazi survivor sonrası oyuncu olmak istiyordu ama henüz ekranlarda bir projede göremedik..dizi yada filmlerin aksine Almeda abazi magazin sayfalarından düşmüyor..Survivorda Sergen yalçın ile sevgili oldugu iddia edilen abazi ve sergen iddiayı yalanlamış ardından abazinin gökhan şükürle sevgili oldugu birlikte görüntülenerek iddia edilmişti..fakat almeda bu seferde sergenle birlikte görüntülendi kafalar karıştı...Gökhan Şükür'le aşk yaşadığı ortaya çıkan Survivor güzeli Almeda Abazi şimdi ise bir dönem adının anıldığı eski futbolcu Sergen Yalçın ile Bebek'te görüntülendi.

Yakın arkadaşının eski sevgilisiyle aynı karede

Bir ay önce Şükür ile görüntülenen Abazi'nin bu kez aynı fotoğraf karesinde Yalçın ile yer alması kafaları karıştırdı.

Arnavut güzel Almeda Abazi bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı eski futbolcu Sergen Yalçın ile Bebek'te ortaya çıktı.İki arkadaşlarının da eşlik ettiği ikilinin sakin tavırları ise dikkat çekti.

Yalçın'ın aynı zamanda yorumculuk yaptığı Top Bizde programının yapımcısı olan yakın arkadaşı Gökhan Şükür'ün sevgilisi Abazi ile görüntülenmesine belli etmese de keyfinin kaçtığı görüldü.

Yalçın ile Abazi daha sonra gazetecilerin ilgisinden bunalınca çareyi mekanı terk etmekte buldu. İkilinin aylar önce aşk yaşadıkları iddia edilmiş, hem Yalçın hem de Abazi bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Son olarak ise Arnavut güzel Abazi ile futbol menajerliği yapan Gökhan Şükür'ın aşk yaşadıkları çıktıkları gece gezmesinde belgelenmişti.