Kundak | Konular | Kitaplar

Emirin Yolu Meğer Uyuşturucu Yoluymuş !


Adını feriha koydum dan sonra emirin yolu olarak devam eden sonrada yayından kaldırılan dizi meğer Emirin yolu değil uyuşturucunun yoluymuş...
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz cuma günü düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve aralarında ünlülerin de bulunduğu 35 kişi içindeki ünlü isimlere dikkat edin..

Emirin yolun dizisinin başrol oyuncusu Çağatay ulusoy,dizide sevgilisi güneş rolündeki best model güzeli Gizem Karaca,ve yine Emirin dizideki kankası koray karakterini oynayan Yusuf Hasan akgün ve yine Çağatay Ulusoy un menajeri Ayşe selin boronkoy..içlerinde yönetmen ve başka oyuncularında oldugu bu kadro sadece uyuşturucu kokain bonzai içmekten değil temin etmek dolaylı olarak satmaktan yakalandı gözaltına alınıp işlem yapıldı..
3 gündür sorguları devam eden Çağatay ulusoy gizem karaca nın da içlerinde oldugu ünlüler bugün adliyeye sevk edildi.. Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy soruları yanıtsız bıraktı.
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca, basın mensuplarının “Uyuşturucu kullandığınız doğru mu?" şeklindeki sorularını yanıtsız bıraktı.

Şüpheliler sabah saatlerinde iki grup olarak Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gönderildi. İlk olarak uyuşturucu şebekesi üyesi olduğu öne sürülen 19 kişi adliyeye sevkedildi. Daha sonra sonra ise aralarında Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da bulunduğu 16 kişi adliyeye götürüldü.yine adını friha koydum v emirin yolu dizisinde koray karakterini canlandıran Yusuf Hasan Akgün de uyuşturucudan yakalanan isimler arasında..


Operasyonda, ‘Issız Adam’ filmi ile ünlenen oyuncu Cemal Hünal, Cenk Eren ismiyle tanınan şarkıcı Yüksel Venedik, ‘Emir’in Yolu’ dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, ‘Eve Düşen Yıldırım’ dizisi oyuncusu ve 2011 Türkiye Güzeli Gizem Karaca, ‘Avrupa-Avrupa’ dizisi oyuncusu Selen Katırcıoğlu,emirin yolu koray karakteri oyuncu Yusuf Hasan Akgün, ‘Arka Sokaklar’ dizisi oyuncusu Ergun Taş, ‘Mazi Kalbimde Yara’ ve ‘Küçük Sırlar’ dizisinden Kağan Turgut ile yönetmen Hüseyin Orçun Belli ve menejer Ayşe Selin Boronkay yakalanmıştı..
2 yorum

bu ünlüler inş en büyük cezayı alır

Rezalete bak ya yazık ..türkiyede manşet manşet ünlü yapılan abartılan insanların ne oldugu ortada ..uyuşturucu kokain içicisi hatta satıcısı ..bunlar takibe takılanlar..birde takılmayanlar var..

ünlü kisvesini pis işleri için kullanıyorlar demek ki..bunlar diger tacirlerinden daha agır ceza almalı..toplumu ve gençleri yanlıs yönelndiriyorlar..

Tvlere yakısıklı yada güzel diye cıkarılıp hayran kitlesi olusturulan bu insanların hayranlarını uyusturucuya alışatırması ve mariftmiş gibi savunulması en büyük cezayı haketmelerine neden olmalı

Daha tarkanı unutmadık..adama kokain satıcısı cıktı..başkası olsa tüüü yazık zehir taciri idam edin derler sözkonusu böyle sözd ünlüler olunca herkes savunmaya geciyor bu ne cehalet ne büyük şuursuzluk..tarkan ve diğerleri hak ettigi cezayı alsıın da devletin adaletin güvenimiz olsun

28.01.2013 - Ziyaretçi

Katılıyorum ünlü diye cezasız kalamazlar

Katılıyorum size bazı sitelerde bu kişilerin muhtemelen aileleri yada avukatları fan kitleleri oluşturup masum gösterme cabasındalar

Bir insan kokain eroin içip hatta temin edip satıyorsa nasıl masum olur nasıl kendini doğru yetiştirmiş biri olur..akıl var mantık var..hele bazı ünlülerin twitter vsde yalakalık için vs yaptıggı yorumlara ne demeli

Deniz seki de uyuşturucu satıcılıgından hapse girdi çıktı kadın sanki un üretip ekmek yapan biriymiş gibi herkeste bir sahiplenme..nerde kaldı cezası peki? tarkan kokain satıcılından sorusturuluyor avukatlar şöhret olcam diye savunmaya kosuyor merak ediyorum bu insanlar nasıl vicdana sahip..ünlü olmayan biri zhir taciri adı ile anılıyorda ünlü olunca masum mu oluyor..adamı cezalandırmak yrine destekleyerek ödüllendirmekte neyin nesi..

Çağatay ulusoy gizem karaca gibilerinin yeni projelerinin iptal edilmemesi ne demek ya? toplumun deger verdigi insanların ahlaki degerlre sahip olması gerekmez mi?bunlarıınn hayranı gençler bunlara özenmez mi?

Cezayı önce adalet sonra toplum vermeli..bu insanlar kim olursa yada ne kadar ünlü olursa olsun zehir içmenin içmeye teşvik etmenin bedelini ödemeli..savunmak yerine cezalanmaları için destek olunmalı..

Birgün kendi evladınız bunlara duydugu hayranlıkla onların yolunu seçer ve uyuşturucu kullanır kendini zehirlerse ne yapacaksınız elinizi vicdanınıza koyun..

28.01.2013 - Ziyaretçi