Kundak | Konular | Kitaplar

Narkotik Operasyonda Hangi Ünlüler Gözaltına Alındı !


Ünlülerden hayranlarını şok den gelişme bu gün gerçekleşti..dizi ve tv lerd hayran kitlesine sahip olan tanınmış bir çok oyuncu ve şarkıcının içlerinde oldugu bir grup ünlü kokain nedeni ile sabah gözaltına alındı.İstanbul'da bu sabah narkotik operasyonu gerçekleştirildi. Operasyonda 'Issız Adam' filmiyle tanınan Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy ve şarkıcı Cenk Eren'in yanı sıra bir çok ünlü isim gözaltına alındı.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından kokain satıcılarına yönelik operasyonda aralarında şarkıcı Cenk Eren, dizi ve sinema oyuncusu Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal ve "Miss Turkey 2011" güzellik yarışmasında 2'nci olan Gizem Karaca'nın da aralarında olduğu 30'dan fazla kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında bazı tiyatro oyuncularının da olduğu belirtiliyor.

Operasyonun, bir kokain satıcısının ifadesi doğrultusunda başlatıldığı öğrenildi.

Ünlülr arasında kokainden gözaltına alınan ve davası devam den şarkıcı tarkan ve leyla mecnun dizisinin ak saclı dedeside var..

Halk tarafından cok sevilip onların sayesinde para kazanan ünlülerin o paralarla kokain alıp satması kullanması düşünülmesi gereken bir konu..desteklediginiz sevdiginiz kişi nasıl biri buna dikkat etmek gerekiyor..