kundak | Konular | Kitaplar

Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti


Kanal d nin efsane sunucusu Mehmet Ali birand girdiği ameliyattan malesef çıkamadı..Dün safra kesesindeki stent değişimi için ameliyat olan Birand'ın beyin ölümü gerçekleştiği iddia edilmişti gün içinde..akşam kötü haber geldi..mehmeh ali birand bir daha gözünü açamadı.. Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand , safra kesesindeki stent değişimi için geldiği Amerikan Hastanesi'nde ameliyat oldu. Yoğun bakımda tutulan Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti..

Mehmet Ali Birand'ın oğlu babasının Twitter adresinden yaptığı açıklamada ''Ben Umur Birand , babam halen yoğun bakımda. İyileşmesi için dua ediyoruz. Gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkürler.'' yazdı ama habere az bir zaman kala acı haber geldi..kanal d ana haber yayına malesef olmadı..kaybettik diyerek habere çıktı..

Birand, dün safra kesesindeki stent değişimi için Amerikan Hastanesi’nde ameliyat olmuştu. Birand’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar, "Daha önce biliyorsunuz safra kesesine bir stent takılmıştı.

Bu stendin rutin değişme zamanı gelmişti. Dün (önceki gün) yapılacaktı ama operasyon bugüne (dün) kaldı. Stent değiştiğinde bir enfeksiyon meydana geldi. Doktorlar bir enfeksiyon tespit etti. Kan değerlerinin normale dönmesi için hastanede tutuyorlar. Doktorlar hayati tehlikesi yok diyor'' demişti.

Mehmet ali birand ın ölüm haberini yine oğlu duyurdu..Ameliyattan sonra yogun bakıma alınan mehmet ali birand ın kalbi tekrar çalışmadı..Daha önce pankreas kanserinden tedavi gören birand 71 yaşında hayatını kaybetti..

Kundak.org ailesi olarak Mehmet ali birand ın ailesi ve sevenlerine başsağlıgı diliyoruz..

17 Ocak 2013

Konular