Kundak | Konular | Kitaplar

Acun Medya Merve Büyüksaraç'a Ne Cevap Verdi

Survivor 2012 ünlüler gönüllüler yarışmasına ünlü kadrosunda katılan ve finale kalamadan elenen merve büyüksaraç, survivordan elendikten sonra acun medya ya kırgınlıgından ve objektif yayın yapmadıklarından bahsetmiş o yönde ropörtajlar vermişti

Kıbrıs finallerine gelmeyen ve survivor yarışması ve acun medya hakkında iddialar ortaya atan merve büyüksaraç a başta sessiz kalıp iddiaları yanıtlamayan acun medya bu sefer cevap verdi

Merve büyüksaraç survivorda aç kalmadıklarını oradaki olaylarda acun medya nın onları yönlendirdigini vs söylemişti..

İŞte acun medya tarafından son iddialara verilen yanıt

"Yaklaşık 2 ay önce Survivor’dan elenen ve her nedense bugünlerde bazı basın kuruluşlarına açıklamalar yapan Merve Büyüksaraç’ın tavrını bugüne kadar görmezden geldik ve hoşgörüyle karşıladık. Ancak üzülerek görüyoruz ki söz konusu kişi bu tutumunu sürdürerek, Kurumumuzu ve diğer Survivor yarışmacılarını hedef alan bir iftira kampanyası oluşturma gayreti içine girmiştir.

Şöhret sahibi olmak bir insanın yaşamdaki amaçlarından biri olabilir. Bu konuda tutkulu bir heves göstermesi de bir ölçüye kadar anlaşılabilir. Ancak ucuz ve bayat iftira kampanyaları düzenleyerek ve Kurum ve kişileri zan altında bırakarak bu arzuyu gerçekleştirmeye çalışmak, en hafif ifadeyle kötü ve cahilce bir yöntemdir. Merve Büyüksaraç’a tavsiyemiz daha sonra kendisinin de utanarak hatırlayacağı iftira ve hakaretlere başvurmak yerine, emek ve başarı merkezli bir kariyer planı oluşturmasıdır.

Acun Medya olarak, Kurumumuz ve Survivor’a katılan yarışmacılarımızı töhmet altında bırakan söz konusu kişiyle ilgili hukuki girişimlere başladığımızı da kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

ACUN MEDYA