Kundak | Konular | Kitaplar

NADİRE İÇKALE KİMDİR


Sosyal medyada ve internette dolaşan bir iddia türkiyenin gündemine bomba gibi düşmek üzere.. İddiaya göre NADİRE İÇKALE ile RECEP Tayyip Erdoğan arasında bir ilişki varmış.. Ve Nadire İçkale’nin ismi kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor.

Tayyip 54 doğumlu.. nadire içkalede o civarlarda doğmuş 50-55 yılları arası.. yani kendi yaşıtı.. 1992 yılında eşini kaybetmiş.

Peki ya kimdir bu isim?

Geçmiş yıllarda neler yapmıştır?

Gazete arşivlerini incelediğimizde şöyle bir tablo çıkıyor karşımıza;

Özal döneminde Özalcı…

Çiller döneminde Çillerci…

Tayyip döneminde Tayyipçi…

Yani, Nadire İçkale iktidara göre sosyal yaşamına şekil veren bir isimdir. 90’lı yıllarda modern görünümü ile gazetelerde boy gösterirken, daha sonra kapanıp bambaşka şekilde haberlere konu olmuştur.

2004 yılında yaptığı Umre ziyareti dini bir ibadetten öteye geçip, şov gösterisine dönüşmüştü. İçkale’nin bu tavrı dini hassasiyeti yüksek çevrelerde bile rahatsızlığa neden olmuştu.

Erdoğan ile İçkale’nin tanışması yıllar öncesine dayanmaktadır. 25.06.1995 tarihli Milliyet gazetesinde ”Bayan Erbakan’ın Arkadaş Sevgisi” başlığıyla şöyle bir haber yer almıştı;

“RP lideri Erbakan’ın kadınlarla yaptığı yemekli toplantıya katılan eşi Nermin Erbakan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la aynı masayı paylaştı. Nermin Erbakan’ın masasını paylaştığı bir başka kişi de, İçkale Oteli’nin sahibi Nadire İçkale’ydi. Nermin Hanım’la çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Nadire İçkale; şık tayyörü, fönlü saçları ve makyajıyla dikkatleri üzerine çekti.”

Nadire İçkale ile Tayyip Erdoğan’ın arasında ilişki olduğu iddiası aslında yeni bir şey değil. Geçmiş dönemde de bu iddia gündeme gelmişti.

Tayyip Erdoğan, Deniz Baykal’a “beline hakim olamadı” dediğinde bu iddialar yeniden hatırlandı.

Nadire İçkale’nin yakınları çeşitli paylaşım sitelerinde ilişki iddialarını gündeme getirenlere sert tepki göstermektedir. Şu anda konuştuğumuz her şey sadece iddia boyutunda olduğu için onları anlayışla karşılayabiliriz. Eğer iddialar yalan ise gösterdikleri tepki az bile sayılabilir. Ancak, Tayyip Erdoğan’ın özel hayatı hiçe sayan uygulamalarından bunalanların, ilişkinin hangi boyutta olduğunu merak etmesi de anlayışla karşılanmalıdır!

Deniz Baykal’ın videosu çıktığında Baykal bunun bir komplo olduğunu anında açıklamış, ardından istifa etmişti.

MHP’li yöneticilerin videosu ortaya çıktığında Devlet Bahçeli anında açıklama yapıp, ismi geçen kişileri partiden uzaklaştırmıştı.

Tayyip Erdoğan ile Nadire İçkale arasında bir ilişki vardır ya da yoktur dememiz şu an için mümkün değil. Çünkü bu iki isim de sessizliğini korumaktadır.

Fakat iftira ekibi durmayacaktır. Daha bir çok yeni isimler karşımıza çıkacaktır .. İzleyip göreceğiz daha fazlasını


24 yorum

iŞTE GÖRÜYORSUNUZ, BU

iŞTE GÖRÜYORSUNUZ, BU MODELLER BÖYLE. HALK SEN HALA UYU. DİNİNİ SÖMÜREREK OY ALAN ADAM KİMLERLE METRES HAYATI YAŞIYOR! BİDE HAKTAN HUKUKTAN BAHSEDİYORLAR. RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YEMEDİĞİ NANE, YAPMADIĞI YOLSUZLUK YOK!!!

25.07.2012 - Ziyaretçi

başbakana iftira

bunlar akp yi iktidardan düşüremeyen iktidara geldiklerinde hiçbir şey yapamamış ve ülkeyi hüsrana sürüklemiş zavallıların iftirası..ne cabuk kanıyorsunuz ..başkasının partisinden evli kadınla seks görüntüleri çıkıyor özel hayatı diyorsunuz pes yani..uzun söze gerek yok

nadire içkale yada başkaları nasıl insanlar sanatçılara aşık oluyor oda kendi dğnyasında başbakana aşık olmuş olabilir..yaranmak yada menfaat için kapanmışta olabilir kendini bağlar..

25.07.2012 - Ziyaretçi

sen bişey yapta görelim

sen bişey yapta görelim

25.07.2012 - hazal ve çağtay hayranı sümeyye

Dinini sömürge aracı olarak

Dinini sömürge aracı olarak gören bir milletiz işte. Neden dini kullansın ki adam. İbadetini yerine getirdiği için mi bu kadar tepkilisiniz? Tabi bizim milletimizin bazılarına düzgün adam yaramıyo. Şuanda darbe olmuyosa sen sokakta rahatca gezebiliyosan o adamın sayesinde. otur bi bak bu adam neler yapmış aslında. onun yanında bacak bacak üstüne atıp rahat davrandığı yabancı devlet adamlarının yanında sen bu kadar rahat olabilirmiydin ? Kişisel olarak sevmiyorum adamı ama yaptıkları takdir edilecek durumda ayrıca ülkemizi başka ülkelere karşıda çok iyi temsil edebilen biri. Ki zaten bu adam düzgün olmasaydı bunca yıldır başbakanlık yapamazdı.

04.08.2012 - Ziyaretçi

doğruysa eştiği kuyuya düşmüş

doğruysa eştiği kuyuya düşmüş

17.04.2013 - Ziyaretçi

Recep Tayyib Erdoğan apo

Recep Tayyib Erdoğan apo ilede görüşmüyoruz ve şerefsizlik ünvanı almıştı şimdinapacaz

17.04.2013 - Ziyaretçi

Zevk meselesi..

Bu adam cahil üstelik zevksiz ,hadi karın çirkin bari sevgilin güzle olsun o ondanda çirkin...

29.05.2013 - gülcin kaçar

tayyibe laf atanların allah

tayyibe laf atanların allah belasını versin

18.08.2013 - Ziyaretçi

Erdemli olmak lazım, dindar olmak yerine..

Bu söylentileri çıkaran da yaymaya çalışan da küçücük beyinleri ile İsrail gibi olmaya çalışıp onların kılı bile olamayacak potansiyele sahip, bölücülükle haşır neşir, vatanını saniyede satabilen, terörle kim ilgilenirse onlarla ilgilenen, mayası bozuk zihin yapısına sahip, inandığının bir hiç olduğunu anlayacak kapasiteye asla sahip olamayan, doğuştan kompleksli Alevi bozuntularıdır! (Ben deistim, ama Sünnilerin en azından Allahı var) Onlar için en kötü Alevi, en iyi Sünni'den iyidir, nitekim bunu Kılıçdaroğlu gibi ne idügü belirsiz kişiyi desteklemelerinden anlayabiliyoruz. İşleri güçleri çamur atmaktır zira Avrupa'ya bile iltica faaliyetlerinde bulunurken bu Alevi bozuntuları hiç çekinmeden vatanını milletini satmışlardır, zulüm yapıldığını hiç çekinmeden ahlaksızca savunmuşlardır. Türkiyede bir iç savaş çıkar ise bu kuşkusuz oyuna gelen, yarım akıllı, piyonun bile piyonu olabilecek Alevi bozuntuları nedeniyle olacaktır. Yukarıda paylaşımda bulunan arkadaş özel hayata müdahale ettiğini söylüyor Başbakan'ın.. Seninle şöyle karşılıklı tartışabilme imkanımız olsaydı keşke, ne isin merak ediyorum açıkçası lakin sorgulamayan sadece bir tarafa bağlanmış tutucu bir 'yanlış' olduğun aşikar..

28.08.2013 - Bir ziyaretçiniz var!!!

bu kadar koyun millet

bu kadar koyun millet olduktan sonra... milletin tepesinden inmese gıkını çıkarmıcanız.. neymiş tayyip yaptı en azında... size hayırlı çarşılar

23.12.2013 - Ziyaretçi

Allah'ın kuşbeyinli, .

Allah'ın kuşbeyinli, deisti senin gibi yalaka ve dalkavuklar bir alevinin tırnağı bile olamazlar.O PİS AĞZINA ALEVİLERİ ALAMAZSIN.Galiba senin....

11.01.2014 - Ziyaretçi

Sen insan değilsin

Anan seni hangi aleviden .....yiyorsa adını göster.kimliğinle yaz ... site yönetimi sizde bu aşağılık yorumları yayınlayıp .. yapmayın...

12.01.2014 - Ziyaretçi

bir tek siz müslümanısnız demi bu ülkede

ÜLKEMİN İNSANI YAGMUR YAGMIYOR DİYE YAGMUR DUASINA CIKIYOR. TUTUP HIRSIZLARA ARSIZLARA OY VERİYOR. SİZ BU DURUMDA HELAK OLMADIGINIZA YATIP KALKIP DUA EDİN. YAGMUR YAGSIN DİYE DEGİLDE HALA HELAK OLMADIGIMIZ İÇİN DUA ETMEMİZ GEREKMEZMİ. BİR HADİSDE PEYGAMBER EFENDİMİZ SİZDEN ÖNCE HELAK OLAN KAVİMLERİN HELAK OLMA SEBEPLERİNDEN BİRİDE NEDİR BİLİRMISINIZ DİYE SORDU. SAHABE BİLMYORUZ DEDİ PEYGAMBER EFENDİMİZ GÜÇLÜ OLAN ZENGİN OLAN HIRSIZLIK YAPTIGINDA GÖZ YUMARLARDI AMA ZAYIF OLAN FUKARA OLAN HIRSIZLIK YAPTIGINDA EN AGIR ŞEKİLDE CEZA VERİRLERDİ...

13.01.2014 - oguz türk

Ulan inancı belli olmayan

Ulan inancı belli olmayan adam kuranı iyi oku da anlamaya çalış o minicik beyninle aleviler peygamber soyudur ehli beyittir birine daha bunu dedim 2 yıl boyunca araştırmış alevi olmak istiyorum der ama alevi olunmaz alevi doğulur alevilerin sizden çektiği nedir be yuzyillardir hanefiyim dersiniz imami hanefiyi o mübarek insani zindanlarda çürüten adama yani muaviyeye r.a dersiniz ehlibeyti kerbelada katleden kâfire yani yezite kahraman dersiniz bunu gerçek sünnilik yani bumu muslumanlik pes doğrusu allah seni ve senin gibileri silah etsin doğru yola cevirsin.....

13.01.2014 - ali yolu

Peygamber nikahı gibi. Amaç

Peygamber nikahı gibi. Amaç sex değil, dul bir kadını korumak için İmam nikahi. Ahahaha.

14.01.2014 - Ziyaretçi

Konular