Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 2015 Seda Aktuğlu KimdirSurvivor all star 2015 de gönüllüler takımında yer alan ve simasına oldukça alışkın oldugumuz survivor seda kimdir

Daha önceden survivordan ve varmısın yokmusun programından tanıdıgımız seda aktuglu başarısından çok erkeksi tavrı ve duygu çetinkaya ile olan polemikleri ile öne çıkıyor

Survivor yarışmacılarından Seda Aktuğlu 24 Nisan 1987 Almanya doğumlu olup 23 yaşındadır.Boğa Burcudur.Aslen İzmirlidir.

Türk anne babanın türk kızıdır. Çifte vatandaştır. Bir ağabeyi vardır. Pinneberg Statische çocuk yuvası ardından, Pinneberg Carl-Eiltz okulunun ilk öğreniminin orta bölümünü bitirmiştir. Akabinde 2003 yılında Eskişehir Özel Gelişim Kolejinde liseye devam etmiş ve 2006 yılında liseyi bitirmiştir.

Aynı yıl Marmara Üniversitesi Atatürk eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenlik Bölümünü kazanmış ve bu yıl son yılını okumaktadır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi Bölümüne devam etmektedir. Var mısın Yok musun yarışmasında son iki kutuya 200 TL ve 100.000 TL ile girdi, kutusunda 100.000 TL olan Seda, teklifi kabul etti ve 34.000 TL kazandı.