kundak | Konular | Kitaplar

Aref Sahnede Amerikaya Işınlanacak


Yetenek sizsiniz türkiye yarışmasına katılan İranlı aref ghafouri yaptığı ilizyonla Türkiye nin dikkatini çekmeyi başarmış ve yetenek sizsiniz Türkiye de 2. olarak şöhretin kapılarını aralamıştı..Sonrasında ilizyon gösterilerine devam eden aref bu sene ki yenetek sizsiniz Türkiye ye konuk olarak adam asmaca gibi farklı gösterilerle de seyirci karşısına çıktı..

Aref in bundan sonraki hedefi ise daha büyük..Aref bir sahneden diğerine hatta bir ülkeden diğerine ışınlanmak istiyor..Mesut Yar’ın programı Burada Laf Çok’a katılan Aref Ghafouri dünya çapında bir ışınlanma gösterisi hazırladığını açıkladı.

Büyük bir prodüksiyon süreci olan gösteri için sponsor aradıklarını belirten Ghafouri, bu gösteriyi her şeyden çok yapmak istediğini belirtti.

Canlı yayınlanması ve dünyanın iki farklı noktasında yer alacak iki sahne üzerinde gerçekleşmesi planlanan gösteri eğer gerçekleşirse dünyada bir ilk olacak. Seyirciler arasından tesadüfi seçilecek 3 kişinin de Ghafouri’ye eşlik edeceği gösteride; Aref Türkiye’de kurulacak bir sahneden Amerika’da yer alan başka bir sahneye ışınlanacağını söyledi.

Yar’ın sorularını yanıtlayan Aref, 4 gün önce Türk vatandaşlığına geçtiğini de söyledi.

05 Ocak 2013

Konular