kundak | Konular | Kitaplar

Ruh - The Pact 2012 'nin En Korkunç Filmi Oldu

Korku sinemasında 2012 ye damgasını vuracak yılın en korkunç filmi seçilen ruh yakında türkiye de vizyona giriyor..İngiltere’de haftasonu açılış rakamıyla rekor kırıp, İngiltere listelerini alt üst ederek “ yılın en korkunç filmi!” olarak adlandırılan, ülkemizde 7 Eylül’de gösterime girecek olan“ Ruh - The Pact” filminin Türkçe afiş çalışması tamamlandı.

Nicholas McCarthy'nin senaryosunu yazıp yönettiği Ruh / The Pack filminde başrolde Caity Lotz ve Casper Van Dien'e Agnes Bruckner, Mark Steger, Haley Hudson, Kathleen Rose Perkins, Sam Ball eşlik ediyor.

Ruh Filminin Konusu:
Nicole ve Annie kız kardeşler, annelerinin hayata gözlerini yummasının ardından, onu son yolculuğuna uğurlamak üzere (gönülsüzce de olsa) çocukluklarını geçirdikleri eve döner. Evde kaldıkları gece kız kardeşler aralarında esrarlı bir varlık olduğunu hisseder: Tuhaf sesler yüzünden gece yarısı irkilerek yataklarından kalkarlar; eşyalar kendiliğinden hareket eder; annelerinin resminin yanında, tanımadıkları bir kadının resmi yere düşmüş halde durur. Annie, bir dizi yoğun ve rahatsızlık verici rüya görmeye başlar: Bu rüyalar, filmin sonunda da ortaya çıkan, annesinin geçmişinde gizli, korkunç bir gerçeği gün ışığına çıkarmasına yardımcı olur.

04 Eylul 2012

Konular