Kundak | Konular | Kitaplar

Merve Büyüksaraç Survivorda Her Gün Kahve İçiyordum

Acun ılıca lı ile davalık olan Survivor yarışmacılarından manken Merve Büyüksaraç konuk olarak katıldığı Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Merve Büyüksaraç'ın yarışmayla ilgili iddiaları:

* Acun Bey'in hepimizden özel bir isteği oldu. 'Kimsenin Okan Bayülgen'in programına çıkmasını istemiyorum' dedi. Kendi aralarında bir sorun vardı sanırım. Başka bir şey istemedi bizden. Sözleşme olacağını biz zaten biliyorduk. Adaya gitmeden önce 1 sayfalık bir şey imzaladık. Adaya gittikten sonra 15-20 sayfalık bir sözleşme geldi. gece fenerlerle okuduk onu.
Orada maddeler vardı ve hepimiz imza attık. Hepimiz için ceza söz konusuydu.

* Yemekleri kimi zaman kamera arkasında yiyorduk. Mustafa Topaloğlu ile kavga ederken aslında orada hepimiz yemek yiyorduk. Doğuş elinde sandvicle geçti kameradan. Ben her sabah kahvemi içiyordum.

* 500 bin TL'yi ödeyecek gücüm var. Kaybedersem öderim. Benim geçmişime bakarlarsa sevgilimden öncede nasıl yaşadığımı görürler. Ben kendi paramı da kazanıyorum. Ben durduk yere konuşmuyorum ki. Hepsini avukatımla konuştum. Ben gizlilik sözleşmesini çiğnedim ama ilk ben çiğnemedim. Sevgilim de, annemde, babamda yanımda. Biz de aynı şekilde Acun
Medya'ya karşı dava açacağız. Aynı miktarda veya daha fazla karşı dava açacağız. Ama şu an 500 bin liram hazır evet.

* Ben ne kadar ihlal ettiysem sözleşmeyi onlarda etti. Bunlar mahkemede delil. Arkadaşlarımı da şahit olarak dinleyecekler. Yarışmadan aldığım paranın iadesi mahkemeyle oluyor. O 490'nın içinde o da var. Kazanırlarsa o rakamı ödeyeceğim.