Kundak | Konular | Kitaplar

survivor bozok

Survivor Bozok Gören Elendikten Sonraki Ropörtajı


survivor gönüllüler 2013 takımında lider olan , sert ve tavırlarıyla zaman zaman tepki toplayan bozok gören fatmagül ile çıktıgı sms oylamasında fatmagüle yenilerek survivor adasına veda etmişti..

Elendikten sonra tv programlarında konuşan ve ropörtaj veren bozok elenmesine oldukça şaşkın görünüyor en çokta fatmagüle elenmesine..işte bozok gören in acun.com dan evren doğru ile yaptığı elenme sonrası ropörtajı..

Survivorda Adaya Vedaya Bozok Gören Oldu

survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması muıhteşem doğası ve sıcak havası ile evlerimize yazı erken getiren Panama da da yapılıyor

Survivor tarihinde ilklere imza ataan bir gönüllüler takımı ile karşılaştık bu sene..survivorda ilk gün kavga ederek bir gruplaşmaya giden gönüllüerin kavgaları bu sene survivorda yarışmalardan daha çok öen çıktı..

Survivor Gönüllüler Takımında Kıyamet Koptu !

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasında bu hafta gönüllülerin kavgası survivora damgasını vurdu

tabiri caizse kızılca kıyamet koptu gönüllüler takımında..5 mayıs 2013 pazar gün dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı adaya döndüklerinde konseyde kimin yazılacagı konuşmasıyla başlayan tartışma ciddi kavgaya neden oldu

Survivor Fatmagül mü Yoksa Bozok mu Elenecek?

survivor 2013 panamada bir bucuk aylık süre geride kaldı..8. hafta adaya veda edecek isim gönüllüler takımından oldu..

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı yapılan konseyde birbirne girdi..geçen haftadan beri bozok a cephe alan ve onu yazmayı düşündüklerini dile getiren hilmi cem ve murat ve bu hafta kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrası bozok u yazmaya cesaret edemedi ve karar değiştirip fatma gülü yazdılar

takımda ciddi kavganın yaşandıgı konsey öncesi ve sonrasında duygu ve bozok birbirini yazarken fatmagül de bozok u yazdı..

Survivor Bozok Terör Estirmeye Başladı !


Survivor 2013 panama da 3 hafta geride kaldı..Ama gönüllüler takımı hala bir takım olamadı..takımda yaşca en büyük bozok takımı toplayıp abilik kaptanlık yapmak yerine takımda sevmedigi yada rakip gördüğü kişileri dışlamak yada bertaraf ederek bireysel davranarak takımda 2 kişinin elenmesine neden oldu

Survivor Duygu ve Mustafa Neden Tartıştı


Survivor 2013 gönüllüler takımında ilk günden beri bir uyum sağlanamadı..

Takımla uyum sağlayamayan duygu ve ne olduguna anlam veremeyen takım üyeleri anlamsız bir tartışma içindeler..Bozok ve duygu arasında başlayan gerginlik duygu nun alınganlıgı ile diger yarışmacılarıda bozok un yanına itmiş oldu..

Survivor Bozok ve Duygu Neden Kavga Etti


Panama nın muhteşem doğasınınn güzelliği ile 2013 survivor yarışması yarın başlıyor..

1. bölüm fragmanı yayınlandı..ünlüler ve gönüllüler arasında nefes kesen mücadelelere sahne olan survivor ödül yarışmalarında heyecan dorukta..