Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 28 Nisan 2013 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Panamada da survivor için kritik haftaya girildi 2 takım içinde

Gönüllülerin 5 kişi kaldıgı yarışmada, 9 kişi olan ünlülerden 2 kişiyi eleyerek 7 kişiye düşürdükleri ünlülerden en az 1 kişi daha elemesi gerekiyor takım güçlerini eşitlemek için

zaten en baştan beri 9 kişiye karşı 8 kişi mücadele veren gönüllüler 4 kişi kalırsa ki bu 4 kişi içinde takımın en zayıf halkası fatmagul kalırsa ünlülerin bayanlarına karşı her oyunu direk kaybedecekleri anlamına geliyor..yani takım 3kişiye düşmüş olacak buda 7 kişi güçlü ünlülerin her pyunu bundan sonra cok rahat kazanabilecegi anlamına geliyor..

28 nisan pazar akşamı yayınlanan survivorda gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda resmen şov yaptı..geride kalarak acık ara kaybetmeye yakın gönüllüler takımı 9-6dan oyunu 10*9 a getirerek oyununun galibi oldu..

bu hafta ki dokunulmazlık oyunu ile birlikte 3. hafta dokunulmazlıgı ünlülere vermeyen gönüllüler sevinç çıglıkları attılar..
bu dokunulmazlıkla birlikte gönüllüler yine ünlülerden birini eleyerek peşpeşe 3 ünlüyü eleyerek kendilerinden elenen 3 yarışmacınınn intikamını almış oldular..

bugün ünlülerden birinin elenmesiyle takım 6 kişi kalacak ve ilk hafta olduguı gibi sayı eşitlenecek..zaten ünlüler bir kişi fazla başlamıştı