Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor Hayim'in Özel Hayatı

Survivor ünlüler gönüllüler 2012 yarışmasında gönüllüler arasında yer alan hayim kohen yarışmanın en sessiz yarışmacılarından..
Genel olarak diger yarışmacılar arasında başarısından çok ortada sessiz kalışı ile aradan finale doğru ilerleyen hayim özel hayatıyla alakalı merak edilenlere cevap verdi..


"Hayim Kohen 19 mart 1986 İstanbullu doğumluyum..İstanbul İstanbul teknik üniversitesi İngilizce işletme mezunuyum..Annem yaşam koçluğu yapıyor..ablam iç mimar, babamda ham madde ithalat işi yapıyor..

Özel bir bankada bankacılık yaptım yaklaşık 6-7 ay boyunca..Ordada matematikle ilgiliydim matematiği kullanıyordum ama benim yarattığım bir şey yoktu..Bankadan tam ayrılacaktım askere gidecektim bir anda önüme bir broşür geldi..O broşürün gelmesiyle askerde tecili mi uzattım..restoran işine girmeye karar verdim..

Sonunda kendim kadar güvendiğim bir insan olan kuzenimle beraber bu işe başlamaya karar verdim..ilk önce zekeriya köyde sonra levette 2 tane restoran açtık.şuanda ikimizinde hayatının yüzde 90 ı restoranda geçiyor..

Babam ve amcam koyu galatasaraylı diye bende küçüklüğümden beri koyu bir galatasaray taraftarıyım..tabi küçüklüğünden beri maça giden,galatasaray için herşeyi veren ,galatasarayı sabahlara kadar düşünen,galatasaray uefa şampiyonu oldugunda ağlayan bir insanım..

Kız arkadaşım yok..askere gitmeden kız arkadaşımla ayrıldık..şuan yanlızım ..hele bu adada daha çok yanlızım..yani gerçekten bu adada çok güzel bir dostluk var.herkes birbiri ile çok şey paylaşabiliyor okey ama aslında bir taraftanda ,duygusal açıdan çok büyük bir yanlızlık var..

Hayatta ne için yaşıyorsun diye sorsan ailem için bu insanlar için, birde aşk için derim..bu üçünden benim için daha önemli bir şey yok..

En büyük hobim yeni bir şehir görmek ,yeni bir ülke görmek giyebilirim..çünki hayatı duyuları için yaşayan bir insanım..survivor katılmak aslında hep kafamdan geçiyordu..ciddi ciddi düşünmemiştim..bir akşam evde otururken erhan diye çok yakın bir arkadaşım aradı..aa hayim survivor başlıyormuş başvur diye şakayla bir cümle kurdu..bende hadi bakayım dedim..acun.com a girdim.hatırlıyorum 27 şubat akşamıydı..siteye girdigimde koca bir sayfa vardı..soon eleme 28 şubat sabahı yazıyordu..27 şubat gece 12 de survivor için başvurdum..başvuru forumunu doldurdum o heyecanla..ve 28 şubat sabahı görüşmeye gittim..

En son görüşmeye gittim ve bir hafta içinde kendimi adada buldum..aslında survivora katılmamın 3 tane nedeni var..1.si hayatımızın yüzde 90 rutin geçiyor..biraz hayatıma renk katmak için..benim survivora katılmaktaki amacım hayatımda güvenli alan dediğim yerden çıkmaktı..

survivor katılmamın 2. nedeni hayatım da hiç edinemeyeceğim bir tecrübeyi bu adada ediniyorum..parayla edinemeyeceginiz bir tecrübeyi ediniyorsunuz

3. nedeni de hep sıkı bir survivor takipçisiydim ben ..hep her zaman anlayamadıgım sorular vardı..bu insanların ne kadar çok yüzü var ne kadar çok karar değiştirebiliyorlar,ne kadar çabuk bir insanla yakın olup,sonra o insandan uzaklaşıp başka insanla yakın olabiliyorlar diye..hani hem çok merak ettiriyordu hem çok korkutuyordu..

Survivorda tüm elemelerde söylediğim tek bir şey vardı ..İstanbulda normal hayatımda nasılsam survivorda da öyle olacam ..benim 2.yüzüm 3. yüzüm olmayacak dedim..benim 1. yüzüm neyse 2. yüzüm 3. yüzümde aynı olacaktı..bugün nerdeyse 78 gündür buradayız ve benim 1. yüzüm neyse 2.ve 3 . yüzüm aynı değişmedim..


6 yorum

Survivor hayim ve begümün yalanı çıktı

Ben 2 yüzlü degilim cok dürüstüm diye agzına sakız eden hayimin 2. yüzü ortaya çıktı bile..

2 hafta önce hasanın kazandıgı dokunulmazlık oyununda konseyde adı çıkmayan hayimi degil cevheri koruması ve begümün almeda ile sms e çıkması begümü kızdırmış hayimle hasana veryansın etmişlerdi..

konuşmalarda 1 hafta boyunca hasan abi sözünde durmadı diye gezdiler..begüm kendini korumamasına kızgındı bundan hayimi öne sürdü hayimde evet hasan abi sözünde durmadı diye dolnadı durdu hatta anılı da ortak ettiler kendilerine

Gerçek 7.6.2012 survivor günlügünde ortaya çıktı..bu haftanın perşembe günki günlükte hasan anlatıyor senin de iznini alarak konseyden önce ben cevherin yazılacagını düşünüyorum ama senin ismin konseyde çıkmayacak seni koruyacaktım ama eger iznin olursa cevheri korumak istiyorum demiş hayimde izin vermiş sen bilirsin abi demiş..yani konsey öncesi hasanın cevheri koruyacgını hayim zaten kendi izin vermiş biliyormuş

benim 2.3 yüzüm yok diyen hayim efendi nerde kaldı senin efendiligin..hani plancı degildin dürüsttün..begüm ve ikinizin planı ortaya çıktı ikiniz hasanı elemek için kötülediniz adamın hakkını yediniz utanmadan yazıklar olsun 1 parça degerin vardı o da yok oldu

Siz begümle aşk yaşıyoruz diye karalayın milleti dalavere ile kalamazsınız finale 2 yüzlüler

09.06.2012 - Ziyaretçi

sen kimsinde böyle

sen kimsinde böyle konuşuyorsun gerizekalı.begüm benim arkadaşım.onlardan biri finale kalsında gör gününü salak

11.06.2012 - Ziyaretçi

salak sensin arkadaşın begüm

salak sensin arkadaşın begüm eleniyor bu hafta noldu

hayim zaten şutlandı ee begüm jipi kazandı artık hayimin yüzüne bakmaz artık :))

18.06.2012 - Ziyaretçi

hayim ve begüm artık görüşmez

Hayimin restoranları varmış zengin ya begüm zengin avcısı bence

anılda zenginmiş baba iş adamı kendinin dikili taşı yok ama artık anılı tvde cok görürsünüz baya ünlendi

hayim begüme aşıksa adam gibi desin çok yüzü yokmuş ya oglum herkeste tek yüz var

şimdi begümün jipi oldu 2 tur attırır sana barışırsınız :))

18.06.2012 - Ziyaretçi

hayim en sinsi olan zaten

survivordaki en sinsi yarışmacılardan biri hayim bence

sessiz herkesle iyi anlaşan tipinde sinsi hareket eden ve yedigi kabı pisletenlerden

yani hasan için yaptıgı yorumlar sadece aleni olarak hasanı ne kadar kıskandıgını gösteriyor başka birşey degil
tam fiyaskosun hayim

18.06.2012 - Ziyaretçi

buranın birincisi ya nihat

buranın birincisi ya nihat yada hasan nah da birinci olur

19.06.2012 - salak salak konuşmayın nerden begüm birinci oluyo