Kundak | Konular | Kitaplar

Survivor 2012 Birleşme Partisi Resimleri

6 mayıs 2012 pazar gün- survivor ünlüler gönüllüller adası Dominik Cumhuriyetinde yapılan birleşme partisi ile birleşti..Acun ılıcalı birleşme partisinden özel fotografları survivor sevenlerle paylaştı


Partiye dünyaca ünlü rap yıldızı Ludacris geldi..


ludacris haftalardır açlık ve zor şartlarda mücadele eden survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları ve Acun ılıca lı ile aynı masada yemek yedi..


yarışmacılar için bu inanılmaz ve bulunmaz bir fırsat ve ödül oldu..

survivor sohbeti eşliginde yemek yediler

Yarışmacılar oldukça neşeli ve eglendiler

Ludacris sahne aldıgında şarkılarıyla survivor ekibini coşturuken Almeda abazi de dans etti ludacrisle rap dansı yaptı..

Mustafa topaloğlu da ludacrise şarkılarından eşlik etti..


Gerçek adı Christopher Brian Bridges olan Amerikalı rap’çi Ludacris, partide sahneye çıkmak üzere Dominik Cumhuriyeti’ne gitti. Adaya partiden bir gün önce giden şarkıcı, hem yarışmadan bölümler seyretti hem de yarışmacılar hakkında bilgi aldı. Ertesi gün Acun Ilıcalı, Amerika’dayken döner yediğini ve çok beğendiğini söyleyen Ludacris için döner tezgahı kurdurttu. 49 gündür adada bulunan ve açlıkla mücadele eden yarışmacılar da ünlü rap’çiyle birlikte döner ziyafeti çekti. Günün finalinde yarışmacılar, Ludacris’in şarkıları eşliğinde adaların birleşmesini kutladı.


1 yorum

Survivor finalde ludacris gelecek

Ludacris bence finale de gelecek kıbrıs finalinde de ludacris konseri olacak

06.05.2012 - aydın