Kundak | Konular | Kitaplar

Gönüllülerin Santo Domingo Keyfi

Adalar birleştikten sonra ilk defa gezi ve yemek ödülü kazanan gönüllüler takımı oldu

Geçen hafta pazar günki ödül anne ödülüydü yine gönüllüler kazanmıştı ama içlerinden cevher yok yerine anıl vardı..

Birleşmeden sonra tüm gezi yemek gibi muhteşem ödülleri ünlüler kazanmış gönüllüler hindistan cevizine talim etmişti..ilk defa gezi ve yemek ödülü kazanan gönüllüer ödüle yarışmadan hemen sonra degil bir gün sonra gittiler..

Sabahı sabırsızlıkla bekleyen gönüllüler heyecan ve sevinçten uyuyamadı..bayram anılarını hatırlayan gönüllüler birleşme sonrası ilk defa mutlu oldular..

Dominik Cumhuriyetinin başkenti santo domingo ya gittiler..teknede ve arabada şarkılar söyleyerek haftalar sonra kazandıkları ödülün tadını çıkardılar..

Otele giden yarışmacılar duş alıp kendi giysilerini giyip süslenip limuzin ile yemege gittiler..restoranda et dahil çeşit çeşit yemekler yiyerek haftaların açlıgını giderdiler..yemeklerin ardından servis arabasıyla gelen tepsi tepsi tatlılardan tiramisuyu tepsi ile yediler ..

yemekten sonra yine limuzin ile gece klubüne gidip hem eglendiler hem yiyip içmelerine devam ettiler..

İLk defa adada kalan ve çalışmak zorunda kalan ünlüler ise ne yapacagını bilemedi..ateş yakmakta zorlandılar tüm gün ne yapacagız diye düşündüler..oysa adada ateş olsun iş oldun hasan çalıştıgı için ünlüler sefasını sürüyordu..
farelerin saldırısına ugrayan ünlüler uyumakta zorlandı..

anıl ve nihat almedaya biraz daha gayret ederek begümü yenmesi gerektigini biraz daha oyunlara sarılmasını söyledi..

Sabah kalktıklarında açlıklarını gidermek için hindistan cevizi toplamak istediler ama başaramadılar..her gün bu işleri hasan yaptıgı için hepsi sefasını sürüyor yiyecek aramak yada ateş yakmak gibi hic bir işle mesgul olmuyordu..merdivende birde akrep gören almeda ve anıl korkarakta olsa akrebi öldürdüler ve sonra da gömdüler