Kundak | Konular | Kitaplar

duygu çetinkaya

Duygu Çetinkaya Hangi Dizide oynayacak

Survivor duygu çetinkaya 2013 survivorda en çok konuşulan ve dikkat çeken isim oldu ..
survivorda güçlü bir kadını temsil eden ve yarışmalardaki performansı kadar kavgaları ve hırçınlıkları ile de gündemde kalan duygu çetinkaya hayranlarını sevindirecek haberler verdi

Survivor 2013 ün en başarılı ve azimli bayan yarışmacısı olan ünlü oyuncu duygu çetinkaya yeni sezonda ekranlarda olacak..
Dizi film ve reklam için birden fazla teklif alan güzel oyuncu kendisi için en iyi olacak projede yer almak için acele etmedigini ve teklifleri eylüle kadar degerlendirecegini söylüyor

Survivor Duygu Çetinkaya Türk Halkından Neden Özür Diledi

survivor 2013 ünlüler gönüllüler takımının asi kızı duygu çetinkaya survivorda en çok izlenen ve tartışılan kişi olmayı başardı..kavgaları ile oldugu kadar tartışmasız başarısı ile göz dolduran duygu çetinkaya survivor da en çok sevilen yarışmacı da oldu aynı zamanda..ciddi ve fanatik bir takipçiye sahip olan tek yarışmacıda diyebilriz..zira destekçileri duygu yu sms e çıkmadıgı zamanlarda bile onu desteklemeye ve rakiplerini yada onunla tartışan yada aleyhine konusanları teker teker eledi..

Survivor Bozok Duygu Çetinkaya ya Sert Çıktı !

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına kavgaları ile damga vuran bozok gören ve duygu çetinkaya survivordan elendikten sonrada atışmaları ile gündemde kalacak gibi..duygu çetinkaya nın bozok kendi intihar etii kendi ipini kendi çekti..söylediklerine bozok tan tepki gecikmedi.. daha önce elenen Bozok Gören, kendisinden sonra adaya veda eden Duygu’nun hakkındaki sözleri için "Şimdi elendiği için reklam yapmak istiyor" dedi.

Survivor'a katılıp elenen Bozok Gören, İzmir’in Çeşme İlçesi’ne bağlı gözde tatil merkezlerinden Alaçatı Beldesi’nde işbaşı yaptı.

Acun Ilıcalı "Duygu Mantıklı Konuşuyor"

show tvden ayrılarak star tv ekranlarına geçen acun ılıcalı ve ılıcalı yapımı programlardan survivor şuanda çok izlenen ve takip edilen programların başında geliyor.. Acun Firarda” ile çıktığı yola en popüler yarışmaların yapımcısı olarak devam eden Acun Ilıcalı, Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'e Survivor 2013 hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Duygu Çetinkaya Elendikten Sonra Neler Söyledi

survivor 2013 e damgasını vuran ve survivorda en çok konuşulan kişi olmayı başaran duygu çetinkaya 11. haftada Survivor'a veda etti..elendikten sonra duygu çetinkaya murat ve özellikle yarışmayı kazanmasını istedigi hilmi cem için kendini feda ettigini söyledi.. Duygu bu vedanın ardından Acunn.com'a açıklamalarda bulundu.

Survivora Duygu sal Veda !


Panamada yapılan survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışması bu sene oldukça "duygu" sal dı..

Yarışmaları ve yarışmacılar çok renkli değildi aslında.. geçen seneki hasan yanlızoğlunu sık sık hatırladık efendilik ve liderlikte..kıyasıya eglenceli geçen yarışmaları ,dostlukla biten sonları aradık hep..

bu sene ki survivor efendi ve kıyasıya mücadele eden güçlü erkekler değil, kadına şiddet, taciz ve hakarette yarışan erkeklere sahne oldu..

Survivor Duygu Dokunulmazlıktan Sonra Neden Ağladı

Survivor da final öncesi kırılma noktası denilen bir haftadayız..11. hafta iki takımında kemik ve güçlü kadrolarının oldugu 4 yarışmacı kalmıştı ve kaybeden gönüllüler olunca final yolundaki en büyük avantajı kaybettiler..

Survivor Duygu'ya Hakaret Edenler Yandı

Survivor 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasının gönüllüler kadrsounda yer alan ve agresif ve hırslı tavırları ile dikkatleri üzerine çeken ve kendi başına survivorda ayakta kalmayı başaran güçlü bayan yarışmacı Duygu çetinkaya gündemden düşmüyor..