kundak | Konular | Kitaplar

Samsung Galaxy Beam Özellikleri


Samsung 'un projeksiyonu ile yeni bir çığır açan akıllı telefonu galaxy beam özellikle işte kolaylık sağlayan bir cihaz..
Toplantılarda ve sunum yaparken yanınızda bir projeksiyon cihazı taşımanıza gerek yok cep telefonuz samsung galaxy beam ise aynı zamanda mini projeksiyon cihazınızda cebinizde demektir..
Temmuz ayında avrupada satışa çıkarılan 2012 model samsung galaxy beam ın teknik özelliklerini şöyle sıralanabilir..
ST Ericsson'ın NovaThor U8500 işlemcisi ve Mali 400 GPU'sunun güç verdiği Galaxy Beam, 1 GHz'lik çift çekirdekli ARM Cortex A9 tabanlı işlemciyle hızlı bir deneyim bizlere sunuyor.

Samsung Galaxy Beam modelinde, Galaxy Ace 2'taki gibi 768 MB RAM kullanılıyor. 8 GB dahili depolamaya ek olarak, arttırılabilir hafıza desteği de sunuluyor.

Samsung Galaxy Beam’de 4 inç büyüklüğünde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde LCD ekran kullanılıyor. Galaxy Beam’in en büyük özelliği, telefonun tepesindeki entegre DLP projektör. nHD çözünürlüğünde görüntü yansıtabilen bu projektör, 15 ansi lümen değerine sahip.

Samsung Galaxy Beam, Android 2.3.6 Gingerbread işletim sistemi ve TouchWiz arayüzüyle geliyor. Samsung, büyük bir ihtimalle Galaxy Beam’i Android 4.0 ICS’e güncelleyecek.

Galaxy Beam’de 5 megapiksel fotoğraf çekebilen ana kamera ve 1.3 megapiksel ön kamera bulunuyor. Ayrıca ana kamera saniyede 30 kare hızında 720p video kaydı yapabiliyor.

Bluetooth 3.0, WiFi, WiFi Hotspot, DLNA, GPS ve 3G kablosuz teknolojilerini destekleyen telefon, kafa bölgesinde 0.28 watt bölü kilogram SAR değerine sahip.

Ayrıca cihazda 2000 mAh’lik batarya bulunuyor. Telefon 3G’de 9 saat 40 dakika görüşme süresi sunuyor.

02 Eylul 2012

Konular